באזזנט

תמונה – פייסבוק אמיר אוחנה

דומה למקור?

השר אוחנה חוגג: 4 שנים בכנסת

היום לפני ארבעה שנים נבחר שר המשפטים אמיר אוחנה לראשונה לכנסת ישראל, "אני עדיין זוכר את הצו: לזכור את יומי הראשון, ואת מה ואיך שבאתי לעשות כאן. לבקש טוב, לרדוף טוב, לעשות טוב" - צפו בנאום הבכורה ובברכת נתניהו

שר המשפטים אוחנה כתב הבוקר בפוסט שפרסם: "אתמול לפני ארבע שנים נשאתי את נאום הבכורה שלי בכנסת. אני עדיין זוכר את הצו: לזכור את יומי הראשון, ואת מה ואיך שבאתי לעשות כאן. לבקש טוב, לרדוף טוב, לעשות טוב."

עוד כותב השר אוחנה: "לזכור כי ספרי ההיסטוריה נכתבים בעוד אנו מדברים והמציאות אינה קופאת במקום – ולחשוב היטב באיזה צד של ההיסטוריה נרצה שיזכרו אותנו."

נאום הבכורה בכנסת

אתמול לפני ארבע שנים נשאתי את נאום הבכורה שלי בכנסת.אני עדיין זוכר את הצו: לזכור את יומי הראשון, ואת מה ואיך שבאתי לעשות כאן. לבקש טוב, לרדוף טוב, לעשות טוב. לזכור כי ספרי ההיסטוריה נכתבים בעוד אנו מדברים והמציאות אינה קופאת במקום – ולחשוב היטב באיזה צד של ההיסטוריה נרצה שיזכרו אותנו.

Posted by ‎Amir Ohana – אמיר אוחנה‎ on Sunday, December 29, 2019

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.