באזזנט

תמונה – מיכאל רוזנפלד

שוברת שתיקה

רויטל גנץ מזהירה את כרמי בוזגלו

רויטל גנץ, רעייתו של יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, מאיימת בתביעת דיבה נגד רן כרמי בוזגלו, בעקבות ציוץ מכפיש שפרסם בטוויטר, הרומז על קשרים אינטימיים לכאורה בין גנץ לח"כ החרדית ומעורבותה של רויטל לכאורה בארגון השמאל הקיצוני מחסום ווטש, כך חושף הערב העיתונאי יובל קרני - רן כרמי בתגובה: "מייעץ לבעלה להצטייד בחוש הומור" - התביעה והציוץ

רעיית יו"ר כחול לבן בני גנץ שיגרה מכתב אזהרה ודרישה להתנצלות, מפעיל הימין רן כרמי בוזגלו, בעקבות ציוץ הרומז על קשריו של בני גנץ עם ח"כ החרדית עומר ינקלביץ' מכחול לבן, שפרסם בעמוד הטוויטר שלו על רויטל גנץ: "רויטל גנץ הציבה אולטימטום לבני: אם אתה לא מנתק כל קשר עם עומר ינקלביץ', אני חוזרת לסיורים של מחסום ווטש", נכתב בציוץ.

בתביעה שנשלחה לכרמי בוזגלו דורשת גנץ, להסיר את הציוץ ולפרסם התנצלות.

רן כרמי בוזגלו הגיב למכתב האיום של הגב' גנץ ומייעץ לבעלה להצטייד בחוש הומור.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.