באזזנט

תמונה – משטרת לאס וגאס

מטורף לצפייה

תיעוד: קשיש בן 93 יורה במנהל דירות

משטרת לאס וגאס פרסמה סרטון קשה ומבהיל בו נראה קשיש בן 93 נכנס למשרד חברת ניהול הדירות שלו ופתח באש לעבר עובד תחזוקה במקום שנפצע בינוני. - צפו בתיעוד שפרסמה המשטרה

רוברט תומאס, המתגורר במעונות לקשישים בלאס ווגאס, נאשם בניסיון לרצח עם נשק קטלני. "תומאס זעם על ההנהלה בגלל נזקי מים והצפות שהיו בדירתו", סיפר השריף המשטרתי, הוא נכנס למשרדים כשהוא חמוש ולאחר דין ודברים הוא ירה שלוש יריות בעובד תחזוקה שהיה במקום.

בתיעוד שפורסם ממצלמות האבטחה, נראית אישה בשולחן העבודה שהצליחה לשכנע את תומאס הקשיש לאפשר לה לעזוב את המשרד. שניות לאחר שיצאה החוצה, נראה תומאס יורה ירייה אחת על הגבר שהתמוטט ארצה מכאבים, ולאחר מכן יורה כדור נוסף ברגלו, שניות לאחר מכן פרצה המשטרה ועצרה את הקשיש.

מאוחר יותר במעצר חתך תומאס את ראשו ואושפז במצב קל בבית החולים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.