באזזנט

תמונה – רון קובי פייסבוק

אל תצביעו ליכוד

קובי מגיב: "ביבי ודרעי הרסו את המדינה"

ר"ע טבריה לשעבר רון קובי עתר לבג"ץ נגד החלטת השר אלקין להדיח אותו מתפקידו, בטענה כי מדובר בממשלת מעבר - בתגובה סוערת בשידור חי בפייסבוק שלו, תקף קובי והכריז: "המדינה הזאת תעלה על בריקדות. ביבי לך הביתה! גנץ ליברמן ולפיד תמשיכו בכל הכוח, אני מוכן לעזור" - צפו בקובי נגד ביבי

בשידור חי סוער בפייסבוק תקף קובי את נתניהו ודרעי: "ביבי עם כתבי אישום, את מי הוא צריך? את הגנב שיגן עליו"

קובי ממשיך ותוקף: "אלקין אני מתבייש בך, הטבריינים מתביישים בך והליכודניקים מתביישים בך, המדינה הזו תעלה על בריקדות", איים קובי והמשיך: "ביבי לך הבייתה, הבאשת והסרחת והרסת את השיח הפוליטי במדינת ישראל, אתה אדם שקרן לא אמין, שאסור לסמוך עליו. אני קורא מפה לבני גנץ וליאיר לפיד ואיווט ליברמן תמשיכו בכל הכוח, עם ישראל רוצה אתכם בלי חרדים שיישארו בחוץ, אני יעזור לכם אני מבטיח"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.