באזזנט

תמונה – מצלמות רכב
חמקה וניצלה

תיעוד דרמטי: שוטרת ניצלה מפגיעת רכב

שוטרת ניצלה מפגיעה קטלנית מרכב גנוב שנמלט ממרדף משטרתי והתנגש ברכב שעצר במחסום המשטרתי - וגם: נהג רכב פותח בירי צרורות לעבר משאית בקטטה בכביש 6 - כך זה נראה

עבריינים בכבישים: בן 38 מלוד נעצר לאחר שהתנגש במחסום משטרתי עם רכב גנוב שגנב מאשה באיזור צומת לוד. השוטרת נפגעה קל ופונתה לקבלת טיפול רפואי.

היום ביקרה אורנה פדר, הנהגת ממנה נגנב הרכב, את השוטרים שנפצעו באירוע, צוערת שירי ברנע ורס"ר דניאל טפטה. אורנה ביקשה להודות לשוטרים שפעלו בנחישות ובמהירות מהרגע בו היא דיווחה למשטרה ועד למעצרו של הגנב. החשוד בן 38 מלוד הובא אתמול לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בשבעה ימים והחקירה בעניינו נמשכת.

בתיעוד נוסף ממצלמות רכב שפורסם היום נראה נהג רכב פותח באש לעבר משאית בכביש 6, סמוך לכפר קאסם. אוטובוס של חברת 'קווים' שעבר בסמוך נפגע מקליעים. לא דווח על נפגעים

הגיבו והשפיעו
יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.