באזזנט

תמונה – The White House

דוחה את טראמפ?

גנץ במתקפה נגד נתניהו מוושינגטון

יו"ר כחול לבן בני גנץ תוקף בחריפות את נתניהו בצאתו מהפגישה עם נשיא ארה"ב טראמפ: "אין לאף אדם זכות להוביל מדינה שלמה בתזמון בטחוני ומדיני מורכב כל כך שכל עיסוקיו ומחשבותיו נתונים לאינטרסים שלו, כך אמר נתניהו ביחס לאולמרט, וכך אומר אני ביחס לנתניהו", גנץ הוסיף: "אפעל לאחר הבחירות ליישום תכנית טראמפ בתיאום עם מדינות האיזור" - צפו בתמונה הרשמית מהבית הלבן

העיתונאי יוסי אליטוב תקף: "חירפון טוטאלי של גנץ. רוצה להתקיף את נתניהו? בכבוד. אבל לא על אדמת וושינגטון ולא ביום כה דרמטי למדינה.". העיתונאי מיכאל שמש המדווח מוושינגטון, הזכיר לגנץ את דברי לפיד שותפו: ""לפיד: בחו״ל לעולם לא אתקוף את ראש הממשלה"

https://twitter.com/chaimlevinson/status/1221893967924559873?s=20

גולש נוסף כתב בתגובה למתקפת גנץ: "איזו בושה, לנהל פוליטיקה פנימית על אדמת ארה״ב, לצד הדגל האמריקאי, פשוט מדהים. אגב, הייתה שם גם לפחות רשת תקשורת אחת, ביזיון"

גנץ עומד טראמפ יושב: התמונה הרשמית שהופץ מדוברות הבית הלבן

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.