באזזנט

תמונה – דובר צה"ל

עם ישראל חי

לאחר הפיגוע: לוחמי גולני הושבעו בכותל

זמן קצר לאחר הפיגוע הדריסה בירושלים בו נפצעו קל 12 חיילי חטיבת גולני ואחד נפצע קשה, המשיכו החיילים לטקס השבעתם בכותל המערבי: ״אנחנו, לוחמי גולני של מחזור נוב׳ 19, נשבענו אמונים למדינת ישראל בכותל. מחבל ניסה לפגוע ברוח עם ישראל וברוח צה״ל, אבל אנחנו נמשיך את המורשת - ולא ניתן לשבור את הרוח" / צפו בתיעוד המחזק

השבעה גולני נוב' 19

״אנחנו, לוחמי גולני של מחזור נוב׳ 19, נשבענו אמונים למדינת ישראל בכותל. מחבל ניסה לפגוע ברוח עם ישראל וברוח צה״ל, אבל אנחנו נמשיך את המורשת – ולא ניתן לשבור את הרוח״ מסע ההשבעה של טירוני חטיבת "גולני" לאחר הפיגוע בירושלים

Posted by ‎צה"ל – צבא ההגנה לישראל‎ on Thursday, February 6, 2020

הבוקר נמסר מבית החולים, כי ארבעת הפצועים קל מפיגוע הדריסה אמש שוחררו. מצבו של הפצוע הנוסף מוסיף להיות קשה אך יציב. הוא סובל מפגיעה רב מערכתית, עבר ניתוח במהלך הלילה ומורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.