בצל הקורונה

כוכב הנבחרת התגייס לצה"ל | "אעשה כל שיידרש ממני"

תמונה – צילום: חשבון הפייסבוק מכבי ת"א בכדוסל
צה"ל ממשיך בגיוס בצל הקורונה, ולשורותיו הצטרף כוכב נבחרת ישראל בכדורסל ושחקנה של מכבי תל אביב דני אבדיה. אם יבחר ל-NBA ישלים את שירותו במעמד של ספורטאי עילוי בארה"ב

כוכב נבחרת העתודה, ושחקנה של מכבי FOX תל אביב בכדורסל ונבחרת ישראל הגיע הבוקר (רביעי) יחד עם הוריו לבסיס בתל השומר כדי להתחיל את גיוסו לצה"ל.

אבדיה, שאמור להיבחר בדראפט ה-NBA הקרוב, צפוי להשלים את שירותו במעמד של ספורטאי עילוי בארה"ב.

כזכור, החייל הטרי  בן ה-19 היה אמור להתגייס כבר בקיץ שעבר יחד עם חבריו בנבחרת העתודה, איתם זכה באליפות אירופה, אך גיוסו נדחה כדי שיוכל להתכונן למשחקי קבוצתו מכבי ת"א ביורוליג.

אבדיה אמר מיד לאחר גיוסו כי הוא שמח וגאה להתגייס לצה"ל: "כמו על המגרש, גם במשימה הזו אעשה כל שיידרש ממני".

התקהלות בבקו"ם, הפרת הוראות משרד הבריאות

לאחר שפורסמה אתמול (שלישי) תמונה של התקהלות חיילים בצפיפות בבקו"ם במהלך קליטתם לגיוס בצה"ל, נשפט החייל שצילום את התמונה ונשפט ל-28 יום ריתוק.

הסיבה: החייל לא דיווח ולא ביצע את הוראות משרד הבריאות בנושאי שמירה על מרחק ולא פיזר את ההתקהלות שאסורה ביותר מ-10 אנשים.

על פי גורמים ביחידה של המ"כ שצילם את התמונה, החייל התריע על ההתקהלות האסורה מספר פעמים.

בצל מגיפת הקורונה, כל מתגייס חותם לפני כניסתו לבסיס הבקו"ם כי אינו עם תסמינים של מחלת השפעת וכי הוא אינו מחויב בבידוד.

 

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.