באזזנט

תמונה – צילום: ברק כהן

כך זה נראה

תיעוד: שוטר מסתער על חשוד בהפרה

סערה ברשת בעקבות תיעוד אלים ממעצר חשוד בעיר בת ים, ככל הנראה בגין הפרת צו בריאות העם. צפו

פעיל מחאת הבנקאים ברק כהן, העלה לרשת תיעוד בו נראים מספר שוטרים מסתערים במכות על חשוד בעיר בת ים, שהפר ככל הנראה את צו בריאות העם.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "פקחית של שיטור עירוני בת ים אשר היתה במהלך פעילות אכיפת צו בריאות העם ובתוך כך הבחינה בשני גברים אוחזים בבקבוק אלכוהול , ששהו במרחב הציבורי כשהם בגילופין ניגשה לעברם וביקשה שיזדהו.

בתגובה, אחד מהם נמלט מהמקום והשני ( המצולם בסרטון) (25, חולון), סירב תחילה להזדהות באמצעות תעודת זהות ורק בהמשך הזדהה והוברר כמפר את הנחיות הצו ושוהה שלא כדין הרחק ממקום מגוריו.

בעת שהפקחית הודיעה לו כי בכוונתה לרשום נגדו דו״ח כדין, תקף אותה החשוד בכך שהכה בגופה באגרופים, זרק מידיה את מכשיר המסופון ושברו ועל אף שהוזהר להפסיק , המשיך לדחוף את הפקחית אשר נאלצה להתיז לעברו תרסיס פלפל והזעיקה עזרת שוטרים.

גם לאחר הגעת השוטרים למקום , המשיך החשוד להשתולל, כשהוא קורע צינורות השקייה שהיו על הקרקע , מגדף ומכה על הרצפה ולכל עבר עד אשר נעצר על ידי השוטרים. מדובר בחשוד שהיה בגילופין , זלזל בחוק באופן בוטה , הפר את צו בריאות ותקף עובדת ציבור אשר ביצעה תפקידה כדין . הפקחית נזקקה לקבלת טיפול רפואי .

בימים אלו מצופה מכל אדם להישמע להנחיות והתקנות לשעת חירום שנקבעו ע״י הממשלה. לצערנו בשעה ששוטרי ישראל פועלים במסירות ומסכנים את חייהם למען בריאות הציבור ובכדי להציל חיים, יש מי שבוחר לזלזל בחוק ובאלו הפועלים לאכוף אותו."

פעיל השמאל אלדד יניב כתב: "כל הסרטונים שעולים עכשיו ברשת על אלימות לא מידתית של שוטרים נגד אזרחים שבסך הכל חייבים אוויר ונורמליות ונעים במרחב הציבורי עם מסיכות ובלי להתקהל, יגרמו לעוד ועוד ישראלים להפר את הסגר. ישראלים לא מפחדים משוטרים. תקלטו: הסכמנו מרצון לסגר ועוד שנייה נשבור אותו כי אתם שוברים אמון."

העיתונאי החרדי בני רבינוביץ כתב: "מתחיל להבין את ההתנהגות של תושבי שכונת מאה שערים כלפי השוטרים."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.