באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

בושה

תיעוד: פשיטה משטרתית על תלמוד תורה

שוטרים פשטו על תלמוד תורה במודיעין עלית לאחר שהתקבל דיווח כי במקום כ 50 ילדים שהתכנסו יחד ומשתייכים לפלג הירושלמי. תיעוד

כוחות משטרה שפועלים לאכיפת צו בריאות העם בעיר מודיעין עלית איתרו תלמוד תורה של הפלג הירושלמי בעיר שבמקום שהו כ50 ילדים וזאת בניגוד להנחיות צו בריאות העם.

עם הגעת הכוחות פוזרו הילדים לבתיהם. 4 מבוגרים שהפעילו את הילדים, סרבו לפזרם וסרבו להזדהות עוכבו לחקירה ולשלושה נרשמו קנסות במקום.

צילום: מחאות החרדים הקיצונים

מוקדם יותר הבוקר, הוזעקו שוטרים לרחוב אלישע בבני ברק ובמקום איתרו מאחורי דלת נעולה, עשרות מתפללים כולל ילד כבן 4 שהיה במקום. המתקהלים שהו במקום ללא מסכות וללא שמירת מרחק כנדרש תוך סיכון חייהם וסכנה של הדבקה בנגיף הקורונה.

המתקהלים פוזרו לאחר שהשוטרים רשמו 15 דוחות בהתאם להוראות תקנות צו הבריאות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.