ביום הזיכרון

פרקליט המדינה במסר נוקב מקברו של אפרים ברכה ז"ל

תמונה – מתוך פייסבוק
על רקע היחסים העכורים עם היועמ"ש מנדלבליט והטענות לתפירת תיקים, עלה מ"מ פרקליט המדינה דן אלדד לקברו של אפרים ברכה ז"ל והתפלל לזכרו: "מי ייתן ואף איש אכיפת חוק לא ישלם עוד מחיר כבד כזה על שליחותו". צפו

על רקע המתקפה התקשורתית נגדו: מ"מ פרקליט המדינה דן אלדד, פרסם הערב תמונה בעמוד הפיסבוק שלו, מתפילה שערך על קברו של סנ"צ אפרים ברכה שהסתבך עם הרב פינטו ואנשי תקשורת.

בפוסט שפרסם אלדד הוא כתב (ברמז לבאות?): "מי ייתן ואף איש אכיפת חוק לא ישלם עוד מחיר כבד כזה על שליחותו".

בימים האחרונים מותקף בחריפות מ"מ פרקליט המדינה אלדד ע"י פרקליטים ושופטים לשעבר, בעקבות הדיווחים על בדיקה שהוא מבקש לנהל בפרשת הרפז.

בראיון לאתר ynet התבטא בחריפות המשנה לפרקליט המדינה לשעבר יהושע רזניק נגד מינויו של דן אלדד לתפקיד הבכיר: "שר המשפטים (אוחנה) מתבונן על הנעשה, מחכך ידיו בהנאה ואומר הצלחתי במה שזממתי, לנסות להחדיר לפרקליטות וירוס"

כזכור, תנ"צ אפרים ברכה כיהן כראש היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה ושם קץ לחייו בשנת 2015.

העיתונאי אביעד גליקמן דיווח הערב, כי מ"מ פרקליט המדינה דן אלדד, ומבקר המדינה שוחחו בעניין הבדיקה שהוא מנהל על עניינים הקשורים למנדלבליט בסגירת התיק בפרשת הרפז וקבעו להיפגש בהקדם"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.