באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

נפלט לה

קארין אלהרר: "מה זה הבית ז**** הזה?"

חברת הכנסת קארין אלהרר מסיעת 'יש עתיד' מעוררת סערה ברשת בעקבות דבריה הבוטים במהלך דיון סוער בוועדה המסדרת בכנסת הדנה על חוקי הרוטציה של נתניהו וגנץ. צפו

במהלך דיון סוער בוועדה המסדרת בכנסת, תקפה ח"כ קארין אלהרר את יו"ר הוועדה ודרשה בתקיפות: "אני רוצה שיצביעו קודם על הסעיפים ורק אחר כך לנמק, דרשה אלהרר וקינחה בקללה: "מה זה הבית ז***** הזה"

אושית הרשת יבגני זרובינסקי הגיב בביקורת: "וואי וואי מה היה קורה פה אם זו היתה מירי רגב, אורן חזן או מיקי זוהר"

גולשים נוספים הגיבו בזעם על הבוטות של אלהרר: "יש להעניש את קארין אלהרר על הביטויים האלה. הילדים לא צריכים לשמוע את שפתה הירודה גם אם קיבלה הוראה מלפיד"

גולש נוסף מתח ביקורת צינית בתגובה לסרטון שפרסם העיתונאי עקיבא נוביק: "תראו איך מירי רגב מדברת… אה סליחה זו קארין אלהרר.. לה מותר…"

אסף בכור הגיב: "קארין אלהרר אומרת את מה שכולנו חושבים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.