באזזנט

תמונה – אתר גלי צה"ל

מונולוג צבאי

רזי ברקאי נגד יאיר נתניהו: "עד כאן"

שדר הרדיו רזי ברקאי יוצא להגנת אשת התקשורת דנה וייס במונולוג רווי עקיצות למשפחת נתניהו: "אני מקווה שתשלם הרבה לדנה כי זה מה שהכי מלחיץ את המשפחה שלך - כסף". האזינו

יאיר VS התקשורת: שדר הרדיו רזי ברקאי יוצא להגנת העיתונאית דנה וייס ותוקף בחריפות את משפחת נתניהו והבן יאיר, במונולוג עצבני שפרסם בפתח תוכניתו היומית בגלי צה"ל.

"בוקר טוב לך יאיר נתניהו. עד היום התוכנית הזאת לא הזכרתי אותך ולו במילה אחת. התעלמנו מכל גיבובי השטויות שלך, עד כאן. בימים האחרונים אתה מעלה הילוך, כלומר, יורד הכי נמוך שאפשר. הפעם נגד נשים בתקשורת ופוליטיקה שהגיעו לאן שהגיעו דרך המיטה".

ברקאי ממשיך ותוקף: "אני מכיר את אבא שלך עוד לפני שהיא אבא שלך. שרמנטי, איש רעים להתרועע, חכם. משהו קרה לו בדרך אם הוא מאפשר ליוצאי חלציו להנפיק את הזוהמה הזאת. אני מאוד מקווה שחדשות 12 שמגישים נגדך תביעת דיבה, לא ילכו לעסקת טיעון שתאלץ לשלם הרבה, כי זה הדבר שהכי מלחיץ את המשפחה שלך, כסף"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.