באזזנט

תמונה – פייסבוק נפתלי בנט

מופתעים?

גילת בנט מאשימה: "עו"ד בן גביר הוא סוכן שב"כ"

רעייתו של יו"ר מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט טוענת בכתב הגנה שהגישה לבית המשפט, כי עו"ד איתמר בן גביר הוא סוכן שב"כ שתול. צפו

בן גביר VS בנט: רעייתו של שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט טוענת בכתב הגנה שהגישה לבית המשפט כי הגיע לידה מידע שעו"ד בן גביר סוכן שתול של השב"כ, כך חושפת העיתונאית איילה חסון.

בכתב ההגנה כותב עו"ד: "למרות שבן גביר מציג חזות כאיש ימין קיצוני כלפי חוץ, הרי על פי פרסומים שהגיעו לנתבעת, בן גביר מופעל מזה שנים ארוכות כסוכן מטעם שירות הביטחון הכללי, ומטרתו לאסוף מידע על פעילי ימין קיצוני, וכן הוא פועל להכתים את מחנה הימין ע"י ביצוע פעולות פרובוקטיביות"

כזכור, במהלך הבחירות האחרונות הגיש עו"ד איתמר בן גביר תביעת לשון הרע נגד גילת בנט, לאחר שהאשימה את אנשי 'עוצמה יהודית' בפריצה לביתם שברעננה.

עו"ד בן גביר הגיב לטענות: "1. נפתלי בנט וגילת לחוצים מאוד שגילת תעלה לדוכן העדים במסגרת תביעת לשון הרע שהגשתי נגדה. נפתלי מבין שגילת תצטרך להיחקר בין היתר על סכסוכי השכנים, ההדלפות מלשכת נתניהו חוסר הנאמנות לימין ועוד כהנה וכהנה לכן תחת הסתתרות מאחורי כתב הגנה (שבנט סבורה שמקנה לה חסינות להטיל רפש)

2". הם משמיצים ומכפישים כאילו הציבור לא זוכר שכאשר אני נאבקתי בעינויים של אנשי שבכ בנט נתן לה..זה לא יעזור למשפחת בנט. גילת תיחקר ותצטרך לשלם….נ.ב אגב רק לא מזמן בנט טען שאני נגד המדינה ונגד צה"ל אז אני פתאום סוכן שב"כ?? ייתכן ואצטרך לשקול לבקש שבנט תיבדק אצל מומחה לסכיזופרניה."
https://twitter.com/bnyiroz/status/1272593520252116992?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.