באזזנט

תמונה – באזזנט

אכיפה בררנית

צפו: חרדי העיר לשוטר על מסיכה וקיבל אגרוף

מאות חרדים הפגינו במוצאי שבת בירושלים נגד הסגר שהטילה המשטרה על שכונת רוממה בירושלים, המפגינים הסירו את המחסומים והתעמתו עם המשטרה שהגיבה באלימות קשה נגד המפגינים. צפו במקבץ סרטונים

אכיפה בררנית? מאות חרדים הפגינו אמש (מוצאי שבת), נגד הסגר שהטילה הממשלה על שכונת רוממה בירושלים. המפגינים הסירו את המחסומים והתעמתו עם השוטרים שהגיבו באלימות קשה.

ח"כ יעקב מרגי מש"ס הגיב לאלימות המשטרתית נגד החרדים: "שוטרים צעירים אל תסתבכו בשביל המפקדים שלכם הכל מתועד הקורונה תעבור תוקם ועדת חקירה יהיו גם עו"ד שיעשו מזה הרבה כסף ואז באולמות בתי המשפט אתם תהיו בודדים לבד עם ההורים שלכם ועם הרבה הוצאות משפט והמפקדים שלכם יקודמו ימכרו לנו ערכים מזוייפים אני נגעל מהם."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.