נקמה?

המרדף של רוי בוי בכביש: "למה אתם עוקצים אנשים?"

תמונה – רוי בוי פייסבוק
כוכב הילדים רוי בוי המואשם בגזענות, פרסם לפני כשבוע תיעוד של צעירים ככל הנראה בדואים, שלטענתו עוקצים אזרחים תמימים בכבישים: "החברה האלה עוקצים סדרתיים של אנשים זה מה שהם עושים לפרנסתם. אי אפשר לעקוץ את רוי בוי ולצאת בחיים". צפו

מקורביו של כוכב הילדים המואשם בגזענות בעקבות סרטון "מי רוצה להאכיל בדואים" שהופץ ברשת, טוענים כי הפצת הסרטון היא למעשה נקמה של צעירים מהחברה הבדואית על השיימינג שעשה להם בסרטון שהעלה לפני כשבוע ברשתות החברתיות.

בפוסט שפרסם כתב רוי בוי: "נעקצתי… ולא מדבורה! לפני מס' ימים בדרכי הביתה, על כביש גהה, ראיתי שני חברה ש"נתקעו" וממש קפצו אל הכביש כדי לעצור רכבים ש"יסייעו" להם. על אף החשש מקורונה והסיכון האדיר לעמוד בצד הכביש, תוך סיכון משפחתי שברכב, עצרתי לסייע להם. הבחורים טענו שהם תקועים בלי מצבר, הצעתי לגרור אותם למקום בטוח יותר, אבל הם לא הסכימו. בסופו של דבר שינו גירסתם ואמרו שזקוקים לכסף לדלק. הצעתי שנלך לתחנה הקרובה עם האשראי שברשותי, אך שוב הם סרבו בטענה שיסתדרו… מייד אחריי, נעצרה אישה לסייע להם ואני נסעתי מהמקום"

"למחרת, לא האמנתי למראה עיניי, הם שוב בדיוק באותו המקום… עדיין החלטתי לשפוט אותם לכף זכות כאילו נתקעו שוב. בפעם השלישית, כבר היהלי ברור שמדובר בעקיצה ובניצול תום ליבם של אנשים. התלבטתי מה לעשות ו החלטתי לפרסם את הסרטון תוך טשטוש פניהם. אני מבטיח, שאם אראה אותם עושים זאת שוב, אפרסם את תמונותיהם. #שתפו והזהרו מהעוקץ הזה"

בסרטון שהפורסם לפני כשבוע ברשת, נראה רוי בוי כשהוא מתעמת ומזהיר את הגולשים מפני חוליית צעירים בדואים שעוקצים אזרחים תמימים: "אני על כביש 4, נסעתי פה אתמול ויש פה שני נוכלים פשוט לא להאמין שעוצרים אנשים כאילו הם תקועים ומבקשים מהם כסף. אתמול הם עצרו אישה מבוגרת וביקשו ממנה כסף, אני הייתי בטוח שהם באמת נתקעו בלי דלק, והאמת שהם שני נוכלים, אז שימו לב אלה החברה, הם לא רוצים להצטלם. "מה אחי עוד פעם נתקעת בלי דלק? תפסיקו לעקוץ אנשים. החברה האלה עוקצים סדרתיים של אנשים זה מה שהם עושים לפרנסתם. אי אפשר לעקוץ את רוי בוי ולצאת בחיים" , נשמע רוי בוי בסרטון.

כוכב הילדים מתנצל: "מי רוצה להאכיל בדואים?"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!