תודח?

בכיר בליכוד: "ח"כ יפעת שאשא ביטון – תפוטר"

תמונה – עדינה ולדמן (דוברות הכנסת)/מרק ישראל סלם (לע"מ)

ההצבעה – הריאיון – ההדחה

חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון (הליכוד), ומי שמשמשת כיושבת ראש וועדת הקורונה, תודח מראשות הוועדה, כך לפי דברי בכיר בליכוד שלא הזדהה בשמו, נכון לשעה זו. ההודעה מגיעה בעקבות ריאיון שהעניקה חברת הכנסת ביטון לתכנית 'פגוש את העיתונות' בערוץ 12, הערב (18/07/20). בריאיון רמזה ביטון כי ככל הנראה תורה הוועדה בראשותה היא עומדת על פתיחתם של חדרי הכושר, בניגוד לדעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כזכור, מוקדם יותר השבוע התקבלה בוועדה ההחלטה על פתיחתם של חדרי הכושר והמכונים, בניוגד לדעתו של ראש הממשלה והקואליציה. כזכור, חבר הכנסת מיקי זהר, גם הוא מן הליכוד, אמר לח"כ ביטון בסיום ההצבעה: "את גמרת בליכוד". מאוחר יותר המשיך זהר לתקוף את ח"כ יפעת ביטון בחשבון הטוויטר שלו.

הערב כאמור, התראיינה ח"כ ביטון והבהירה כי במידה ולא יתקבלו נתונים חדשים – תחזור בשנית על החלטתה. בליכוד הגיבו בחריפות לדברים ועוד טרם הסתיימה התכנית בה התראיינה ביטון, וטרם צאת השבת, בכיר בליכוד העביר הודעה לתקשורת, על דעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. במסר נאמר בין היתר: "לא ניתן להמשיך ולעבוד כך". על פי דיווח של כתב חברת חדשות 12, ירון אברהם, ביטון שמעה על ההדחה הצפויה דרך התקשורת. צפו בקטע מתון הריאיון שהעניקה ח"כ ביטון לערוץ 12:

חברת הכנסת ביטון הגיבה להודעת ההדחה ואמרה: "אם בשביל לעשות את הדבר הנכון ולהציל את פרנסתם של אלפי עובדות ועובדים אני צריכה לשלם מחיר אישי – מקבלת את זה באהבה. אני חברה בקואליציה ומכבדת את החלטות הממשלה, אבל אם יש טעויות – צריך לתקן"

צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!