באזזנט

תמונה – רשות הטבע והגנים

חום קיצוני

שיא חום בן יותר ממאה שנים נשבר אמש בירושלים – התחזית המלאה

השרב כאן, עדיין, ובגדול. אמש נמדדו בירושלים שיאי חום שגם זקני העיר לא זוכרים. התחזית המלאה.

היום יהיה שרבי ברוב האזורים בארץ והביל ברצועת החוף. צפוי עומס חום כבד עד קיצוני. בשבת וביום ראשון יירדו מעט הטמפרטורות אבל עדיין צפוי להיות חם מהרגיל עד שרבי. מידות החום המרביות מחר: בירושלים 40 מעלות, בתל־אביב ובחיפה 34, בצפת 38, בבאר־שבע 43 ובאילת 47 מעלות.
צילום: רשות הטבע והגנים

בחמישי, אתמול, נשבר שיא של יותר ממאה שנים בירושלים – בעיר נמדדו 42.8 מעלות חום, השיא הקודם לחודש ספטמבר היה בשנת 1902, ואז נמדדו 41.1 מעלות. בקיבוץ כפר בלום גם נשבר שיא החום כשבמקום נמדדו 47 מעלות. השיא הקודם עמד על 43.6 מעלות. מקומות נוספים שבהם נשבר שיא טמפרטורה לחודש ספטמבר: באילת השחר 46.6 לעומת 43.6, מרום גולן 40 לעומת 38.6, צפת 38.7 לעומת 38 ובמצפה רמון 38.8 מעלות לעומת 37.8.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.