באזזנט

תמונה – מצלמות אבטחה

מזג אוויר מסוכן

תיעוד קשה: זוג חרדים נהרגו בתאונה בכביש 90

אסון חנוכה: בני זוג כבני 60 מאיזור הצפון נהרגו לפני זמן קצר בתאונה קטלנית והתנגשות במשאית בכביש 90. בתיעוד ממצלמות האבטחה נראה הרכב כשהוא סוטה מהנתיב ומתנגש חזיתית במשאית שנסעה בנתיב הנגדי. מותם של השניים נקבע במקום נהג המשאית נפצע קל.

צילום כבאות בקעה ירדן

חובש בכיר במד״א יונתן שנבאי סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה חזיתית קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. שני נוסעי הרכב גבר ואישה כבני 60 היו לכודים ברכב כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעות קשות בגופם, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות, הגבר היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בזירה. האישה שחולצה מהרכב הייתה מחוסרת הכרה, ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות אבל לאחר זמן ממושך של טיפול רפואי אינטנסיבי נאלצנו לקבוע את מותה. נהג המשאית שנפגע באורח קל טופל במקום ופונה לבי"ח כשמצבו קל.“

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.