יוצא מגדרו

עיתונאי 'אל ג'זירה' שוב מעורר סערה

העיתונאי הבכיר פייסל אל קאסם, מגיש תוכנית פופולרית 'באל ג'זירה', תוקף את הערבים המקלקלים את ישראל ברשתות החברתיות: "יקירי לפני שאתה משתמש במילה ציוני כקללה. עליך ראשית להגיע לקצה הנעל של הציונות ונדבר אחר כך"
קרדיט מקור

16:09 | 09.02.20

מגיש תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ב'אל ג'זירה', פייסל אלקאסם אחריו עוקבים מיליונים מכל מדינות ערב, פרסם ציוץ שגרם לסערה בעולם הערבי: "כשרוב הערבים רוצים לקלל אותך הם אומרים עליך שאתה ציוני, כשהם יודעים שהמפעל המוצלח ביותר של המאה הקודמת והנוכחית הוא המפעל הציוני, בזמן שכל הפרויקטים הערביים נכשלו ובמיוחד הלאומיות והערביות. לכן יקירי לפני שאתה משתמש במילה ציוני כקללה. עליך ראשית להגיע לקצה הנעל של הציונות ונדבר אחר כך", כתב אלקאסם והסעיר את הרשת.

בעקבות הביקורת הרבה לצד תמיכה שקיבל בתגובה לפוסט כתב ושאל אל קאסם את עוקביו: "מי לדעתכם יותר מתקדם ודמוקרטי – ישראל או גופי השלטון הערביים?" התוצאות ברורות. עד לרגע זה מעל ל80 אחוז לטובת ישראל.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עוד כתב פייסל בביקורת על הערבים הסורים: "מה דעתם של עשרים מיליון מוסלמים סורים על מה שעושה השבחה אל-אסד עם קבריהם של מוסלמים בסוריה? איך אתה מאפשר לסקטרים אלה לרמוס את עצמות וגולגלותיהם של הרוגים שלך?"

https://twitter.com/kasimf/status/1226450736839614464?s=20

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט