באזזנט

תמונה – פייסבוק

לא אמין

צפו בניסוי: מים מהברז יצאו חיובי לקורונה

סערה ברשתות החברתיות לאחר הפרסום של העיתונאי ‏ירון אברהם ב'ערוץ 12', כי 47% מהנבדקים שקיבלו תוצאה שלילית בבדיקת אנטיגן – יצאו חיוביים לקורונה בבדיקת PCR שעשו לאר מכן.

בתיעוד שפורסם ברשת, מים מהברז שנבדקו בבדיקת אנטיגן יצאו חיובים לנגיף הקורונה. (תיעוד בהמשך הכתבה)

חברת הכנסת שמחה רוטמן לעג, "על פי הנתונים שהתפרסמו הערב אצל ירון אברהם הסיכוי לקבל תשובה נכונה מבדיקת אנטיגן זהה לסיכוי לקבל ביקורת על בנט מנדב העצני. בקיצור, לא ברור מי לוקח את זה ברצינות".

הכתב גדעון דוקוב הגיב, ‏"ההיגיון של ממשלת בנט, היו תורים אינסופיים ב-pcr, אז העבירו את הציבור לבדיקות אנטיגן, מה שיצר תורי אנטיגן אינסופיים, אז העבירו את הציבור לבדיקות ביתיות מה שיצר מחסור בבדיקות ביתיות בחנויות והכי גרוע – חוסר אמינות. שמישהו יסביר להם שהמלחמה היא לא בתורים אלא במגפה".

הכתב הצבאי יואב לימור תקף, ‏"מסתובב לחפש בדיקות אנטיגן ביתיות. בכל מקום אין. חסר. לא יודעים מתי יהיה.
חודש וחצי היה למשרד הבריאות להיערך לכך: לדאוג שלא יהיה מחסור, לאפשר גם לסופרמרקטים למכור כדי לעודד תחרות ולהוריד מחירים. העיקר שולחים אותנו להיבדק בבית. בדיחה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.