באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק עידן רול

הסתה?

ח"כ עידן רול קורא למרד נגד סגר הקורונה

ח"כ עידן רול מ'יש עתיד' קורא לאזרחים למרוד בסגר הקורונה שהטילה הממשלה: "אין לה לגיטימציה להורות על סגר מלא והציבור לא צריך לציית" / ח"כ בנט: "זו קריאה לאנרכיה, וככה מפרקים את המדינה ואת מוסדותיה. הדרך למהומות וביזה קצרה מאד."

ח"כ עידן רול מממפלגת 'יש עתיד' מעורר סערה לאחר שקרא לאזרחים למרוד בסגר שתטיל הממשלה בעקבות העלליה החדה בחולי הקורונה בישראל: "הממשלה הזו הפרה את החוזה הכי בסיסי מול הציבור. זה שמחייב אותה להגן עלינו בעת משבר. בנוסף, ההחלטות שלה לא מבוססות על נתונים ונגועות בשיקולים פוליטיים. לכן אין לה לגיטימציה להורות על סגר מלא והציבור לא צריך לציית", צייץ ח"כ רול בחשבון הטוויטר שלו.

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר תקף את ח"כ רול: "הנה לכם קריאה למרד מטעם ח״כ מרשימתו של יאיר לפיד (שבגל הראשון עוד הציע לציבור להפר את ההנחיות). עכשיו זה ברור: יצא המרצע מן השק, אנשי ״יש עתיד״ ויאיר לפיד יעשו הכל, כולל קריאה למרד שיהפוך את מדינת ישראל לאנרכיה רק כדי לפגוע בהמשך כהונת הימין, הליכוד וראש הממשלה נתניהו. אנרכיסטים", תקף יו"ר הקואליציה מיקי זוהר את קריאתו של ח"כ עידן רול.

ח"כ נפתלי בנט קרא ליאיר לפיד להתנער מדבריו של ח"כ רול: "אני קורא ליו״ר יש עתיד יאיר לפיד להתנער מדברים אלו. זו קריאה לאנרכיה, וככה מפרקים את המדינה ואת מוסדותיה. הדרך למהומות וביזה קצרה מאד. יש לי ביקורת חריפה מאד על מחדלי הממשלה, ואני לא מהסס להציג אותה. אך זו הממשלה הנבחרת. אין לנו משטרה אחרת וצה״ל אחר. ביקורת-כן. אנרכיה-לא"

צעירי כחול לבן הגיבו: "אנחנו מבינים שלשיטתך מדינת ישראל צריכה להפוך לאנרכיה. הקריאה שלך מסוכנת ועלולה להוביל לאלימות, מרד ושיסוי. יצא המרצע מן השק. טוב שאלו שנוהגים באחריות נמצאים במוקדי קבלת ההחלטות, ואלו שמבינים רק בציוצים – יושבים ביציע."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.