קרדיט מקור

התערבות רוסית?

בכירי ממשל מזהירים מאפליקציית faceapp שנקשרה לקרמלין

עודכן: 18.07.19 בשעה 10:52
שגרירת ארה"ב לשעבר ניקי היילי מזהירה את המשתמשים באפליקציית "פייסאפ" (faceapp) הרוסית, שמצליחה באמצעות בינה מלאכותית להמחיש לכם איך תראו בעוד עשרים שנה, "הם מעבירים לאחרים את הנתונים שלכם" - כל הפרטים

גם אתם הורדתם את אפליקציית "פייסאפ" (faceapp) איך תראו בעוד עשרים שנה? ככל הנראה נפלתם בפח!

שגרירת ארה"ב לשעבר ניקי היילי מזהירה את המשתמשים באפליקציית 'פייסאפ' הרוסית שתראה לכם איך תראו בעוד עשרים שנה. בפוסט שפרסמה בפייסבוק הזהירה היילי כי חברת האפליקציה מעבירה את הנתונים שלכם לחברות אחרות "חינם זה לא באמת חינם, הם מעבירים לאחרים את הנתונים שלכם".

פייסאפ משפחת חזן בעוד....
פייסאפ משפחת חזן בעוד….

אז נכון שלא קראתם את התקנון של החברה לפני ההורדה? אז נפלתם בפח וזה יכול להיות גם מסוכן! האם נתתם הרשאה לאלבום התמונות שלכם? כנראה שכן!

לפי דיווחים בעולם, החברה הזאת ממוקמת ברוסיה (Wireless Lab) ולפי התקנון שלה, ברגע שאתם מורידים את האפליקציה לפי התקנון שלהם, אתם מאפשרים לה לעשות שימוש בתמונתכם "לכל שימוש" כולל "פרסום מסחרי" ברשת או "בכול מקום" (סעיף 2א בתקנון). תפתחו את התקנון ותקראו.

רגע, זה לא רק התמונה שהפכתם אותה לזקן, וזה לא רק תמונה המקורית שלכם, זה כולל את כל אלבום התמונות שיש לכם במכשיר הטלפון, כולל כאלה שלא הייתם רוצים בכלל לפרסם! זוכרים שנתתם הרשאה לכול אלבום התמונות שלכם?

תמונות האלה יכולים להשתמש לאתרי מפוקפקים. גם לאתרי היכרויות עבור פייק פרופילים. לדוגמא: התמונה שאתם בהכנת מדורה בחצר ביתכם או בפיקניק יכולה לשמש כמצית שריפה ככותרת בכול מדינה. את החברה אגב ככל הנראה לא תוכלו לתבוע.

שגרירת ארה"ב לשעבר באו"ם ניקי היילי הצטרפה לאזהרות ופרסמה אזהרה לגולשים שלה מהאפליקציה הרוסית. "לרבים שנהנים עם האפליקציה "פייסאפ", שימו לב: "זוהי חברה רוסית, ברגע שאתם מאשרים להם כניסה אתם מאשרים לכל החברות, מזהירה היילי ומוסיפה: "חינם זה לא באמת חינם, הם מעבירים לאחרים את הנתונים שלכם. בבקשה שתפו" ביקשה ניקי היילי מהגולשים בעמוד הפייסבוק שלה.

אז לפני שאתם מורידים אפליקציות שונות כדאי מאוד שתבדקו את התקנון ומה אתם מתבקשים לאשר. שתפו 
מלך זילברשלג בעוד עשרים שנה
מלך זילברשלג בעוד עשרים שנה

 

גם אהוד ברק בדק איך הוא יראה עוד חמש שנים.#Lockhimup#follow_the_fallula

Posted by ‎מצנקש מצייצים‎ on Wednesday, July 17, 2019

 

 

There is not a single FaceApp filter that can get rid of the “douchebagishness” 😂

Posted by Mihail Kossev on Wednesday, July 17, 2019

 

https://www.facebook.com/HanochDaum/photos/a.638580249497005/2507299462625065/?type=3&theater

Quand Didier Drogba se prête au jeu du FACEAPP😃

Posted by AfrikMag on Wednesday, July 17, 2019

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים