קרדיט תמונה: מייק טייסון

סטלן על

מייק טייסון מעשן קנאביס ב-40 אלף דולר בחודש

עודכן: 17.08.19 בשעה 5:31
חושבים שאתם מעשנים יותר מדי קנאביס בחודש? תחשבו שוב. המתאגרף לשעבר מייק טייסון משתף בפודקאסט שלו כי הוא צורך למעלה מ-40 אלף דולר בקנאביס מדי חודש וזאת תודות לחוות גידול המריחואנה שבבעלותו המספקת מאות טונות של קנאביס מדי שנה לחנויות בארה"ב.

מתאגרף העבר האמריקאי מייק טייסון, מי שהיה אלוף העולם במשקל כבד ואחז בתארים נוספים, שיתף בפרק האחרון של הפודקאסט שלו Hotboxin ששודר לפני מספר ימים, כי הוא מעשן קנאביס ב-40 אלף דולר בחודש. על פי עלות גרם ממוצע של מריחואנה בארה"ב, מדובר בצריכה של למעלה מ-4 ק"ג של קנאביס מדי חודש, שהם 133 גרם ביום כך על פי הדיווח של CNN.

כמות הצריכה הגבוהה של טייסון מתאפשרת בעיקר לאור העובדה שבבעלותו חוות קנאביס יוקרתית בשם Tyson Ranch אותה הקים בתחילת 2019. מדובר בחווה לגידול מריחואנה מהמתקדמות בעולם שממוקמת על פני שטח של 161 אלף מ"ר בקליפורניה.

מייק טייסון בחוות הקנאביס
מייק טייסון בחוות הקנאביס

טייסון חובב סמים ידוע, כבר נתפס מספר פעמים במהלך הקריירה שלו כשסמים אותרו בדמו. בשנת 2000 בדיקת דם הציגה כי השתמש במריחואנה וב-2007 בקוקאין. כל זאת הובילו את טייסון לקריירה החדשה שלו כבעליה של חוות קנאביס המספקת 10 טונות של מריחואנה מדי חודש לדיספנסרים וחנויות קנאביס ברחבי ארה"ב. על פי הטייסון, הוא עתיד להרחיב את עסקי הקנאביס שלו גם למפעל של מוצרי קנאביס אכילים.

מייק טייסון בחוות הקנאביס
מייק טייסון בחוות הקנאביס

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים