התלוננה והסתבכה

melodyMcooper

ארה"ב סוערת: אשה לבנה הזעיקה משטרה לגבר שחור

אשה לבנה שהזעיקה משטרה לגבר שחור שדרש ממנה לקשור את הכלב במהלך טיול בנסטרל פארק, נדרשה להתנצל ופוטרה מעבודתה בטענה לעלילה גזענית. צפו בתיעוד .
16:06 | 26.05.20

האשמה גזענית: אישה לבנה הזעיקה את המשטרה לגבר שחור שביקש ממנה לקשור את הכלב לרצועה בטיול רגלי בסנטרל פארק שבמנהטן.

בסרטון שהופץ ברשת וגרף מאות מיליוני צפיות ביממה האחרונה, נראית האשה כועסת בדרישה מהגבר שלא יצלם אותה כשלאחר כמה שניות, היא מאיימת ומתקשרת למשטרה בהיסטריה, כי "גבר אפרו אמריקני מקליט אותי ומאיים על הכלב שלי. אני בוכה ולא שומעת כלום תשלחו את השוטרים מיד"

בסרטון נראית האשה מחזיקה בחוזקה את הכלב בצוואר תוך כדי שהיא משוחחת עם המשטרה בטלפון הנייד כשבסופו של דבר היא מצליחה לרתום את הרצועה לכלב. מהמשטרה נמסר לאחר מכן כי המשטרה הוזעקה לסכסוך מילולי ושני הצדדים הלכו לדרכם.

וכאן התעוררה המהומה ברשת, מלודי קופר, האשה שפרסמה את הסרטון צייצה וכתבה: כי אחיה הבחין בכלב משוטט חופשי וביקש מהאישה לקשור אותו לרצועה. לטענתם, אם לא היה תיעוד הוא היה נעצר בחשד לתקיפה, "נשים לבנות שקוראים לשוטרים לשכנים שחורים בגלל אירועים לא מזיקים."

הגולשים ברשת זיהו את הגברת המדוברת והציפו אותה בהודעות נאצה עד שנאלצה לסגור את כל החשבונות ברשתות החברתיות. לאחר מכן פוטרה האשה מעבודתה בחברת ההשקעות בטענה לגזענות.

בראיון טלפוני ל- NBC התנצלה האשה: "אני מתנצלת בכנות ובענווה לכולם, במיוחד לאיש ההוא, למשפחתו. זה לא היה מקובל ואני מתנצלת בהכנעה ובאופן מוחלט לכל מי שראה את הסרטון הזה, את כל מי שנפגע … כל מי שחושב עליי באור נמוך יותר"

לאחר שהותקפה גם על התעללות בכלב כשהחזיקה אותו בצוואר, החזירה איימי את הכלב שלה למקלט לחיות מקומי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram