שוב מסתבך

חשדות חדשות: המתלוננת נגד אפשטיין הזכירה את אהוד ברק

אחת המתלוננות בפרשת הפדופיל ג'פרי אפשטיין שהתאבד בכלא, טוענת במסמכים שחשף הפרקליט אלון דרשוביץ' ופורסמו באתר "דא סאן", כי אולצה לקיים יחסים עם ראש ממשלת ישראל לשעבר אהוד ברק.
קרדיט: ארכיון ישראל דמוקרטית

15:42 | 24.06.20

אפשטיין וברק: הפרקליט האמריקני הבכיר המקורב לנתניהו, אלון דרשוביץ' טוען בתביעה שהגיש נגד אחת המתלוננות בפרשת הפדופיל ג'פרי אפשטיין, שטענה כי קיימה איתו יחסים בוילה המפוארת של אפשטיין עוד בהיותה קטינה, כי יש בידיו מסמכים שהשיג תצהירים של המתלוננת שטוענת שאולצה לקיים יחסים עם ראש ממשלת ישראל ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק, והמליארדר לסלי וקסנר באחת מביקוריה בוילה המפוארת של המיליארדר.

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1275529778859323392?s=20

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

לטענת דרשוביץ, המתלוננת משקרת לגביו וגם במקרה של אהוד ברק, "האשמת חפים מפשע מהווה פשע חמור וחייבת להיחקר ברצינות". עוד כתב דרשוביץ בטוויטר על החשדות נגד כוכב הפופ ג'סטין ביבר: "אם האישה הציגה האשמה שקרית נגד ג'סטין ביבר, היא תיאלץ לשאת באחריות המשפטית. אותו הדבר נכון לגבי האישה שהעלתה תלונת שקרית גם נגדי. היא צריכה להיתבע ולהישלח לכלא".

עו"ד כנרת בראשי התייחסה לפרסומים וצייצה: "לידיעת אהוד ברק: למשטרה יש סמכות לפתוח נגדך בחקירה גם בהעדר תלונה. למרות שעבירות בעילת הקטינה (לכאורה) בוצעו בחול,חוק העונשין מקנה למדינת ישראל (פרקליטות) סמכות להעמיד אותך לדין פה. הפלונטר, צריך את אישורו של מנדלבליט לעשיית הצדק."

אהוד ברק מסר בתגובה לפרסומים: "שמו של מר ברק שורבב לידיעה, במטרה להדוף את ההאשמות המופנות כלפי דרשוביץ. במאמרו של דרשוביץ מצוין שהתצהיר של האישה שקרי. ברק אינו מתייחס לשמועות הזויות ולתצהירים שקריים, הגם שכלל לא הכיר ולא פגש את אפשטיין בתקופה האמורה, בשנת 2002, שבה כאמור עזבה האשה את ארה"ב לאוסטרליה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט