קרדיט תמונה: flickr

דרמה ספורטיבית

ברצלונה נגד מסי: "יש לך חוזה, אתה חייב להגיע"

עודכן: 30.08.20 בשעה 11:25
פרישתו הצפויה של אגדת הכדורגל לא מפסיקה לספק כותרות. ליאו מסי עשוי להחרים את אימון פתיחת העונה. הקבוצה צפויה לקנוס אותו.

השחקן לאו מסי נקט הבוקר בצעד מופגן וברור לקראת עזיבת הקבוצה ברצלונה. מסי לא התייצב לבדיקת הקורונה של השחקנים הנערכת במסגרת ההכנות לאימון הפתיחה שייערך בקרוב, מה שלמעשה מייצר מסקנה אחת ברורה – מסי גם לא צפוי להגיע למשחק האימון. תחנת הרדיו "קדנה סר" דיווחה הלילה בתכנית "אל לארגו", כי סעיף השחרור של השחקן מקבוצת ברצלונה, שעומד כידוע על סכום מפלצתי של 700 מיליון אירו, "פג תוקף", כלשון הדיווח, וכי מסי יכול לעבור לכל קבוצה אחרת – בחינם.

על פי אותו דיווח, אנשי תחנת הרדיו קיבלו עותק של החוזה של השחקן מול הקבוצה. בדיווח נמסר בין היתר כי בחוזה, שחודש בשנת 2017, קיים סעיף שמחייב כל קבוצת כדורגל המעוניינת במסי – לשלם לברצלונה את סכום סעיף השחרור, אבל הסעיף בתוקף עד סוף עונת 2019/20. כלומר, יום לאחר סיום העונה אותו סעיף כבר לא תקף מבחינה משפטית.

כלי התקשורת המובילים בספרד ציטטו את הדיווח של תחנת הרדיו המגוברת.חלקם העניקו שם תואר לפרשה: "מסי-קייס", בעיתון "ספורט", המקורב להנהלתה ברצלונה, נאמר כי מדובר בדיווח שגוי. בעיתון דווח שהחוזה של מסי לעונה הבאה לעונה הבאה חודש באופן אוטמטי – ולכן גם סעיף השחרור המדובר חודש.

בינתיים, ליאו מסי ממשיך להציב עמדה ברורה לגבי רצונו לעזוב את ברצלונה. כל כלי התקשורת בספרד פרסמו שהכוכב הודיע לקבוצה שלא יגיע כבר היום למבדקים לקראת פתיחת העונה. בברצלונה אמורה להשית על השחקן קנס כספי לא מבוטל. בתכנית הטלוויזיה במדריד "אל צ'ירינגיטו" דווח כי קבוצת ברצלונה תשלח את עמדתה בנושא למסי בפקס, בדומה לצורה בה בישר מסי על רצונו לעזוב.

באותו נייר היא צפויה להודיע למסי – "יש לך חוזה, ועל פיו הנך מחויב להגיע למבדקי פתיחת העונה". העיתונים הגדולים בספרד פרסמו הבוקר שלל כותרות דרמטיות. ה"מארקה" טען כי "זהו מרד!", ב"ספורט" הלכו על "מסי תקיף" וב"מונדו דפורטיבו" כתבו: "ההצגה נגמרת".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית