באזזנט

תמונה – undefined

ישאר?

דרמה בברצלונה: מסי צפוי להישאר בקבוצה

עשרות מליוני מעריצים ברחבי העולם עשויים ככל הנראה לחייך. ליאו מסי, הכוכב מברצלונה - ככל הנראה הגיע להבנות עם הקבוצה הספרדית ועשוי להישאר בקבוצה. כל הפרטים.

אחרי הדרמה ואינספור הכותרות תסתמן תפנית חיובית? ב-TYC הארגנטינאי דווח הבוקר כי לאחר הפגישה בין אביו של ליאו מסי והסוכן חורחה – לנשיא ג'וסף מריה ברתומיאו, החליט מסי לשקול שוב את עזיבת הקבוצה.

“קיים סיכוי של 90 אחוזים שמסי ימשיך בברצלונה, ביממה הקרובה תהיה החלטה סופית בעניין”, סיפר העיתונאי מרטין ארווליו, הוא העיתונאי שחשף את הפקס ששלח מסי להנהלת קבוצת ברצלונה לפני שמונה ימים. עוד דיווח ארווליו כי "מסי שוקל לכבד את חוזהו ולהישאר במועדון עד סוף העונה הבאה ורק לאחר מכן הוא יחפש לעצמו קבוצה חדשה".

לפני זמן קצר נותן האב חורחה חיזוק לדיווחים בארגנטינה מהבוקר, כשהסכים לומר לתקשורת הספרדית כי בנו צפוי להודיע שימשיך בקבוצה גם בעונה הקרובה. האב הבהיר כי האפשרות לסיים את החוזה עד סוף הקיץ הבא בהחלט נשקלת, אבל – לאחר זמן קצר, הכחיש את הפרסומים ואמר: "אני באמת לא יודע איך זה ייגמר".

מוקדם יותר היום דווח בכלי תקשורת בספרד כי הפגישה בין אביו של מסי והנשיא הקטאלוני, הסתיימה בלי החלטה ממשית כששני הצדדים לא מוכנים להגיע לפשרה ולמעשה לא התקדמו במשא ומתן. נשיא הקבוצה הבהיר כי בברצלונה לא מתכוונים לשחרר את מסי מהחוזה עד שזה יסתיים, וסעיף השחרור יישאר על סך 700 מיליון יורו. לעומת זאת אביו של מסי הבהיר כי מסי לא רוצה להישאר אפילו בעונה הקרובה, לכן הארכת החוזה מצידם אינה עומדת על הפרק.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.