מעבר לכל דמיון

צילום מסך

ביזארי במיוחד – יולדת תפסה את בעלה עם המאהבת מעבר לקיר בבית החולים

אשת צוות בבית חולים בארה"ב תיעדה את תגובת האישה שהגיעה ללדת - ותפסה את בעלה בחדר סמוך עם המאהבת שבאה גם היא ללדת את בנה. ביזארי במיוחד.
באזזנט >
10:01 | 06.09.20

כל אחת שעברה לידה יודעת עד כמה מדובר ברגע קשה בו יותר מתמיד דרושה תמיכת הבעל או הבן זוג. גם כל גבר שעבר את הרגעים הללו יודע עד כמה בת זוגו או אשתו זקוקה לו יותר מאי פעם. לכן התיעוד הבא הוא ביזארי וחריג גם ביחס לכל תיעוד 'שגרתי' של אישה שתופסת את בן זוגה בוגד בה.

אשת צוות בבית חולים בארצות הברית הבחינה ביולדת שתפסה את בן זוגה עם המאהבת שלו בחדר לידה סמוך, בזמן שגם היא הגיעה ללדת במקום. אשת הצוות התיישבה בסמוך וצילמה את פניה ההמומות שאומרות הכל… בתיעוד ניתן לשמוע את צרחותיה של האישה הזועמת. היא פרסמה את התיעוד תחת הכותרת: "כשהאם היולדת מגלה שהמאהבת של הגבר שלה נמצאת גם כאן בלידה".

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

התיעוד זכה לוויראליות גבוהה, אחד הגולשות הגיבה: "אני לא יודעת מה הייתי עושה כאחות במקרה כזה" ואחות אחרת הגיבה לה: "כאחות, אם לא היינו מצליחות לעצור את ההיסטריה בשיחה, היינו מתקשרות לאבטחה". גולש אחר כתב: "אוף .. זה הזמן הכי נורא לגלות דבר כזה. האישה המסכנה כבר לחוצה מספיק". שלישי הסכים: "אני מרגיש כל כך רע בשבילה. אתה מגלה שהבן זוג שלך הוא אדם נוראי תוך כדי הלידה של הבן שלו. זה מזעזע". אישה נוספת כתבה: "כל מה שאני מצליחה להבין זה שהיא צועקת לו 'אתה פאקינג לוזר' ואם נהיה כנים – אני מסכימה עם כל מילה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram