"אני לא יכולה"

טרגדיה בשידור זום: מורה שכנראה נדבקה – התמוטטה ומתה

מרצה באוניברסיטת "ארגנטינה דה לה אמפרזה", בבאונוס איירס - התמוטטה ומתה באמצע שיעור זום, התלמידים ניסו לבקש את כתובתה על מנת לשלוח אמבולנס, אך לא הספיקו.
קרדיט: רשתות חברתיות

באזזנט >
11:13 | 07.09.20

זה קרה באוניברסיטת "ארגנטינה דה לה אמפרזה", בבאונוס איירס. מורה שככל הנראה נדבקה בקורונה, התקשתה לפתע לנשום בצורה סדירה באמצע הרצאת זום שהעבירה לתלמידים – התמוטטה ומתה. פאולה דה סימון, בת 46, הייתה פרופסור באוניברסיטה. היא סיפרה לתלמידים בזום כי אינה חשה בטוב וכמו כן כי היא מתקשה לנשום תקין. התלמידים ביקשו את הכתובת שלה על מנת להזמין עבורה אמבולנס אך היא הספיקה לומר "אני לא יכולה" לפני שהתמוטטה.

כמה ימים לפני שנפטרה, שיתפה המורה את תלמידיה בחשש כי חלתה בקורונה וסיפרה להם כי הופיעו אצלה תסמיני המחלה. "היא התחילה את השיעור באמירה כי יש לה דלקת ריאות, ראינו שמצבה גרוע יותר משהיה בשיעורים הקודמים. בשלב מסוים היא לא יכלה להמשיך את השיעור והפכה לא מאוזנת", סיפרה תלמידה בשם אנה ברצ'יה.

מהאוניברסיטה יצאה הצהרה לגבי מותה של דה סימון: "אנו מצטערים לדווח בכאב עמוק על מותה של פאולה רג'ינה דה סימון, פרופסור במחלקה לממשל ויחסים בין לאומיים. פאולה הייתה מורה נלהבת ומסורה עם יותר מ-15 שנות ניסיון אצלינו באוניברסיטה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים