באזזנט

תמונה – רשתות חברתיות

"אני לא יכולה"

טרגדיה בשידור זום: מורה שכנראה נדבקה – התמוטטה ומתה

מרצה באוניברסיטת "ארגנטינה דה לה אמפרזה", בבאונוס איירס - התמוטטה ומתה באמצע שיעור זום, התלמידים ניסו לבקש את כתובתה על מנת לשלוח אמבולנס, אך לא הספיקו.

זה קרה באוניברסיטת "ארגנטינה דה לה אמפרזה", בבאונוס איירס. מורה שככל הנראה נדבקה בקורונה, התקשתה לפתע לנשום בצורה סדירה באמצע הרצאת זום שהעבירה לתלמידים – התמוטטה ומתה. פאולה דה סימון, בת 46, הייתה פרופסור באוניברסיטה. היא סיפרה לתלמידים בזום כי אינה חשה בטוב וכמו כן כי היא מתקשה לנשום תקין. התלמידים ביקשו את הכתובת שלה על מנת להזמין עבורה אמבולנס אך היא הספיקה לומר "אני לא יכולה" לפני שהתמוטטה.

כמה ימים לפני שנפטרה, שיתפה המורה את תלמידיה בחשש כי חלתה בקורונה וסיפרה להם כי הופיעו אצלה תסמיני המחלה. "היא התחילה את השיעור באמירה כי יש לה דלקת ריאות, ראינו שמצבה גרוע יותר משהיה בשיעורים הקודמים. בשלב מסוים היא לא יכלה להמשיך את השיעור והפכה לא מאוזנת", סיפרה תלמידה בשם אנה ברצ'יה.

מהאוניברסיטה יצאה הצהרה לגבי מותה של דה סימון: "אנו מצטערים לדווח בכאב עמוק על מותה של פאולה רג'ינה דה סימון, פרופסור במחלקה לממשל ויחסים בין לאומיים. פאולה הייתה מורה נלהבת ומסורה עם יותר מ-15 שנות ניסיון אצלינו באוניברסיטה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.