באזזנט

תמונה – מצלמת אבטחה

סגר את החשבון

תיעוד: אב דקר למוות את אנס בתו

מקסיקו: אב שבתו עברה ככל הנראה אונס על ידי גבר זר – המתין לאנס סמוך לבית המשפט, ודקר אותו ישירות בלבו. הוא נעצר וחשוד ברצח.

אב בשנות הארבעים לחייו החליט לסגור חשבון עם אנס בתו, בעצמו. לואיס מנואל המתין למי שנחשד כאנס בתו מחוץ לבית המשפט, ודקר אותו למוות. האירוע התרחש לפני כשבוע בעיר לאון, ויצר סערה גדולה בשיח במדינה הלטינית.

מצילומים ממצלמות האבטחה באזור האירוע סמוך לבית המשפט שהפכו לוויראליים שעות לאחר האירוע, נראה האב ממתין לחשוד באונס בתו, דוד אנריקה שמו.

עם יציאתו של אנריקה מהדיון בבית המשפט על פשעו, נראה מנואל כשהוא אורב לו מאחורי מכונית חונה, ואז קופץ עליו ודוקר אותו בסכין מספר רב של פעמים, אחת מהן אחת מהן דקירה שכוונה ישירות לליבו של אנריקה.
בהמשך, כך על פי דיווחים בכלי התקשורת המקומיים, החשוד באונס שהתמוטט במקום, פונה לבית החולים, שם קבעו הרופאים את מותו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.