באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

תמיכה אדירה

צעדת המיליון למען טראמפ בוושינגטון: "אנחנו ננצח"

הנשיא טראמפ מתעלם מהכרזת התקשורת בארה"ב על ניצחונו של ביידן בבחירות לנשיאות ומצייץ בתמיכה לצעדת המיליון שארגנו תומכיו בוושינגטון: "לא נשתוק על גניבת הבחירות. אנחנו ננצח". צפו במקבץ סרטונים

נשיא ארה"ב טראמפ מגיב לצעדת המיליון של תומכי טראמפ המתקיימת כעת בוושינגטון במחאה על גניבת הבחירות לטענתם: "אנשים לא מתכוונים לעמוד ולשתוק על גניבת הבחירות האלה על ידי חברת שמאל קיצוני, וסיבות רבות אחרות!"

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1327707126375051267?s=20

טראמפ הוסיף וצייץ: "הספירה הידנית המתרחשת בגאורגיה היא בזבוז זמן. הם לא מציגים את החתימות התואמות. ביטול הספירה מחדש עד שהם מאפשרים את ההתאמה. אל תתנו לשוליים השמאל הקיצוני לגנוב את הבחירות!".

https://twitter.com/MilionMagaMarch/status/1327671462405296128?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.