באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

מנהל את המדינה

בארה: וליד טאהא זרק החוצה 4 ח"כים מהימין

עימות סוער בוועדת הפנים. יו"ר וועדת הפנים ח"כ וליד טאהא מרע"מ זרק החוצה את ח"כ איתמר בן גביר מהדיון על חוק החשמל בגלל הערת ביינים: בן גביר: "טאהא סותם פיות, איילת שקד אשמה בקידום חוק לטובת עבריינים".

העיתונאי עוזי ברוך הידוע בתמיכתו בממשלת בנט, תקף: "יו"ר ועדת הפנים של כנסת ישראל שדורס חברי כנסת בשחצנות מגעילה הוא בכיר בתנועה האסלאמית שניחם משפחה של רוצחי חיילי צה"ל ומסרב לגנות פיגועי טרור. זהו, אולי על הכל אפשר לסלוח, לא על זה."

ח"כ בן גביר: אתה לא נותן לאנשים לדבר.

טאהא: להוציא אותו החוצה, ברא.

בן גביר: ברא לסוריה, לך לסוריה.

טאהא: תצא החוצה.

ח"כ בן גביר: "איילת שקד אשמה ששמה אותך במקום הזה …רק הערתי הערה ואתה מוציא אותי. כולם מדברים כאן ועל חצי מילה אתה מוציא אותי…לך לסוריה.

טאהא: "תיזהר שלא תבוא לאולם עם נשק אתה אדם מסוכן."

ח"כ בן גביר: "אתה לא נותן לאנשים לדבר, מסתבר שהם היו מחבלים, גם לך יש עבר ביטחוני? אתה היחיד שלא נותן לדבר, המקום שלך בכלא.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן מסר בתגובה: "טאהא סותם פיות בוועדת הפנים כדי להעביר חוק לטובת עבריינים. מי שאשמה זאת איילת שקד שתמכה בחוק לטובת עבריינים ומתן גושפנקה למי שעובר על החוק".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.