באזזנט

תמונה – אילוסטרציה pixpay

ישראל 2021

דיווח: 15 נערים נחקרו במשטרה בפרשה שמסעירה את הדרום

הפרשה המזעזעת שמסעירה את הדרום נמשכת.

בשבועות האחרונים חוקרים במשטרה חשד למעורבותם של כ-15 נערים מבית ספר באיזור הדרום בעבירות מין קשות שחלקם בוצעו לכאורה בשטח בית ספר, הם נחקרו ושוחררו למעצר בית.

על פי הדיווח באתר ynet, התלמידים טענו בחקירתם כי המעשים נעשו בהסכמה

בעקבות האירוע המזעזע, המורים והמורות במוסד פרסמו מכתב משותף: ״מתחילת השנה אנחנו זועקים את זעקתנו. הנוער במצוקה- מצוקה קיומית. הם מרגישים אובדן דרך. מצוקה זו מתורגמת למעשים קיצוניים. אנו עומדים מול מצוקה זו ומרגישים בעצמנו חסרי קול ואמצעים. המערכת מסרבת להגמיש את עצמה״.

גם תלמידי בית ספר לא נשארו אדישים והכירזו על שביתת חירום: ״אנחנו לא מוגנים בבית הספר שהוא הבית שלנו והתחושה היא שהכל מושתק ומנסים לחזור לשגרה מבלי להכיר במצב החירום״.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.