באזזנט

תמונה – ארכיון עמוס בן גרשום לע"מ

הבקשה לא התקבלה

חייבים להתייצב: השופט דחה את בקשת משפחת נתניהו ועקץ

משפחת נתניהו נגד אולמרט: סגן נשיא בית המשפט בתל אביב השופט עמית יריב דחה את בקשת ראש הממשלה לשעבר נתניהו ומשפחתו להיעדר מהדיון בתביעת הדיבה שהגישו נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שכינה אותם חולה נפש.

בהודעתו כתב השופט יריב, "סידורי האבטחה המלווים את התובע אינם עניין חדש, ועל כן אין לי אלא לתמוה על עיתוי הגשת הבקשה, כ-24 שעות לפני מועד הדיון, כתב השופט והוסיף עקיצה לנתניהו: "הדרך להימנע מעיכובים הנובעים מסידורי אבטחה היא, כמובן, לצאת מן הבית בשעה מוקדמת יותר".

בתביעת הדיבה שהגישו בני הזוג נתניהו נגד אולמרט נכתב, "במקום להרכין את ראשו ולשלם את חובו לחברה, החל אולמרט לעסוק באופן אובססיבי וסדרתי בהכפשות זדוניות ומרושעות נגד משפחת נתניהו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.