קרדיט תמונה: פייסבוק ישראל

פייסבוק בדרכים

פייסבוק ישראל יוצאת בקמפיין תדמיתי

עודכן: 07.06.19 בשעה 19:02
חברת פייסבוק ישראל יוצאת למסע תדמיתי ברחבי הארץ, שמתחיל היום (שישי) באילת, שם יפגשו נציגיה הבכירים של החברה עם הציבור הרחב ויענו על שאלות כמו "האם פייסבוק מאזינה לכם"?

חברת פייסבוק ישראל יוצאת לראשונה בקמפיין ארצי במטרה להנגיש עצמה לציבור, כך לדברי המנכ"לית עדי סופר תאני. משאית הפופ-אפ של פייסבוק יוצאת לדרך בעיר אילת, שם במסגרת המשאית והמתחם הנייד שיוקמו, נציגי פייסבוק ישראל יפגשו עם הקהל הרחב במטרה להסביר להם על מרכז העזרה של פייסבוק ואינסטגרם ובנושאי פרטיות.

פייסבוק ישראל קופצים לאילת ואתם מוזמנים! ורגע לפני שהם מגיעים, הפרצופונים המוכרים לכולנו הגיעו לאילת לבדוק את השטח לפניי, וכמובן לא ויתרו על צלילה! #be_nice_its_your_faceookיום שישי 7.6.19 | 9:00-12:00בואו לפגוש את הצוותים של פייסבוק פנים אל פנים וקבלו מהם את כל הכלים.חפשו את משאית פייסבוק בטיילת ❤️🎉קרדיט צילום וצלילה: Divers Village – כפר הצולליםFacebook Tel-AvivFacebook

Posted by ‎אילתים אוהבים לארח‎ on Friday, May 31, 2019

מנכ"לית פייסבוק ישראל כתבה: "לכולנו יש פייסבוק אבל כמה מכם באמת יודעים שיש מרכז עזרה או איפה הוא נמצא. כמה מכם ידעתם שהכל נגיש לכם ובעברית. למה אני רואה את המודעה הזאת אצלי, איך אני יכול ליידע אתכם על תוכן לא ראוי. הגענו היום לאילת בדיוק בשביל השאלות האלה ואני מאוד מתרגשת. אנחנו כאן היום כדי לתת לכל אחת ואחד את המידע והכלים לניהול נכון וחוויה מיטבית בפייסבוק. אני והצוות המדהים שלנו מפייסבוק ישראל נמצאים כאן עד השעה 14:00 אז אם אתם באזור בואו להגיד שלום".

מפייסבוק ישראל נמסר: "אנחנו מבינים היום שאנחנו צריכים להיות נגישים ושקופים ולאפשר לכל אחת ואחד לשאול שאלות ולקבל גישה למידע וכלים חשובים שיאפשרו להם להבין איך עובדת הפלטפורמה, מה הם הכללים להתנהלות נכונה ובטוחה וכיצד לנהל את החשבון הפרטי שלהם על הצד הטוב ביותר. אנחנו נגיע לאילת בשבועות כדי לפגוש כמה שיותר ישראלים ונופשים בזמן שאנחנו שם״.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים