באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 13

התחקיר המלא

בזכות איילה חסון: דוד בלומברג מתפטר מתפקידו

שבוע אחרי פרסום התחקיר של מגישת הטלוויזיה והעיתונאית איילה חסון, דוד בלומברג יו"ר דירקטוריון הספרייה הלאומית שמינה את פרקליט המדינה לשעבר שי ניצן לתפקיד הרקטור בסכום של מאות אלפי שקלים לשנה, הודיע במפתיע על פרישה מתפקידו.

ביום שישי האחרון חשפה איילה חסון בערוץ 13, הסכם השתקה שחתם בלומברג עם עובדת שלו שהטריד לכאורה מינית ושילם לה מעל 200 אלף שקלים דמי שתיקה.

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד הגיב, "הודות לתחקיר העיתונאי של איילה חסון, ולהתעקשות שלי להעלות את הנושא כל שבוע בכנסת, הספריה הלאומית מתנקה. עכשיו תורם של יתר חברי הדירקטוריון ושל שי ניצן, להתפטר, ולהשאיר את הגוף החשוב הזה נקי ומהוגן. אמשיך להעלות את הנושא בכנסת עד שהגורמים הרלוונטים יגיעו לתת דין וחשבון לציבור".

https://twitter.com/c_shlomit/status/1479534770266812418?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.