באזזנט

תמונה – לע"מ

מנותק

בנט תוקף את התקשורת: "קראו לי היסטרי"

מצא את האשמים: בעקבות קריסת מערך הבדיקות והעלייה הדרמטית במספר הנדבקים, כינס ראש הממשלה בנט מסיבת עיתונאים בה האשים את התקשורת ביצירת היסטריה באולפנים וגם לא שכח לתקוף את נתניהו.

"רוצה לציין את המובן מאליו אנחנו ניצבים מול גל הידבקות שמכה בכל העולם במספרים שלא הכרנו. האולפנים שמשדרים עכשיו היסטריה מוחלטת קראו לי היסטרי כשאמרתי בדיוק מה עומד לקרות", תקף בנט.

העיתונאי ירון אברהם הביך את בנט בהקלטה שהשמיע בשידור חי במסיבת העיתונאים על מצב העסקים.

בנט כמובן לא שכח את ראש הממשלה לשעבר נתניהו ותקף אותו על פרסום סרטון הלועג לבדיקת האנטינגן, "שום דבר שנתניהו יעשה כבר לא יפתיע אותי בשלב הזה. ראיתי סרטון של נתניהו שמכרסם באמון הציבור באנטיגן. זה לא רק מעשה חסר אחריות אלא אנטי פטריוטי. ההתנהגות של נתניהו בלתי אחראית ובלתי פטריוטית".

העיתונאי יקי אדמקר הגיב בטוויטר, "במסיבת העיתונאים בנט תקף את התקשורת. את נתניהו. את האופוזיציה, ולא נתן מענה ממש לבעלי העסקים. ע"כ נאמר 'כשלא יודעים לרקוד אומרים שהרצפה עקומה'.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.