באזזנט

תמונה – צילום: לשכת עורכי הדין

בטעות?

סערה ברשת: המנון התקווה ללא "נפש יהודי הומיה"

סערה ברשת: המשתתפים שהוזמנו לטקס לשכת עורכי הדין בישראל, נדהמו לשמוע כי הזמרת לא אמרה את המילים 'נפש יהודי הומיה' במהלך שירת ההמנון.

העיתונאי ינון מגל הגיב לסערה ברשת בעקבות פרסום הסרטון, "בדקתי. הזמרת טעתה. קורה".

מיטל הרץ שחשפה את הסרטון כתבה, ‏"אין לי טענות כלפי הזמרת, אלא כלפי לשכת עורכי הדין. טעויות קורות אבל כשמדובר בטעות בהמנון המדינה בטקס רשמי, מן הראוי להגיב מיד ולהוסיף בהודעת היחצ מהטקס שנפלה טעות בהמנון ושהמדינה כמובן יקרה לליבה"

איש התקשורת הצל תקף, "והנה אמרתי לכם ככה מחסלים את המדינה היהודית. אם הדבר הזה לא מזעזע אתכם עד עמקי נשמתכם אין לכם מה לחפש כאן…מישהו צריך לתת דין ן חשבון על הביזיון הזה ואל תספרו לי סיפורים שברח לזמרת שורה, בושה בושה בושה אני זועם!".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.