באזזנט

תמונה – פייסבוק

מסכימים איתה?

ח"כ דיסטל מאיימת: "כשמליון איש יזעמו ברחובות המשפט יבוטל"

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן מגיבה בחריפות לדיווחיםצכי המשטרה פרצה ודאגה מידע מפלאפון של אחד המעורבים בתיקי ראש הממשלה לשעבר נתניהו.

בפוסט ארוך שפרסמה קוראת דיסטל לאזרחי ישראל לצאת ולהפגין נגד המשטרה והפרקליטות.

הפוסט המלא

תקשיבו, זה לא יסתדר בלעדיכם. אני מצטערת שאני נושאת את הבשורה המרה הזאת אבל אין לנו כלום. באמת. כלום. אין משטרה ואין פרקליטות ואין תקשורת. ואין מדינה דמוקרטית. הלכה המדינה הדמוקרטית. מתה.

ישראל היא דיקטטורה לכל דבר. בעצם ישראל גרועה מדיקטטורה כי למרבית האזרחים אין מושג שהם בכלא.

כלא תודעתי. הם לא יודעים כמה הם לא יודעים. וכשלא יודעים – לא נלחמים. וזמן המלחמה הגיע. ואין לנו כלום. חוץ מאת עצמנו.

עד מתי תגידו לי? עד מתי נצייץ ונמשיך כאילו כלום? הפיכה שלטונית התבצעה לנגד עיננו, אתם יודעים את זה, אני יודעת את זה (גם בשמאל יודעים את זה אבל הם שונאים את נתניהו יותר מכמה שהם אוהבים את המדינה או את הדמוקרטיה).

כולם יודעים שהמדינה היפה שהייתה כאן פעם עומדת לכלוא ראש ממשלה חף מפשע. וכולם חוטאים. גם הימין.

איך זה יכול להיות שלא יצאתם מהבית עד עכשיו? איך זה יכול להיות שאתם כלכך אדישים לזכות הדמוקרטית שלכם לבחור במי שאתם רוצים? למה אתם מזלזלים בעצמכם ככה?

למה מותר לעשות לכם הכל, להפוך אתכם לאזרחים סוג ב', להשפיל אתכם, להפעיל נגד הרצון הדמוקרטי שלכם אלימות לגאלית ואתם יושבים בבית עם הנס מול הטלוויזיה?
למה?

מה היה עושה כאן השמאל אם המשטרה הייתה בולשת אחרי ראש הממשלה שהם בחרו כדי להפליל אותו כשכולם יודעים שהוא חף מפשע? אני אגיד לכם מה הם לא היו עושים – הם לא היו יושבים בבית, את זה אני מבטיחה לכם.

הם הבעירו כאן את הרחובות רק כי ראש הממשלה הוא לא האדם שהם בחרו, רק מתוך תחושת שליטה ואדנות. ואתם מה? אתם מה?? למה אתם לא אוהבים את עצמכם כמו שהשמאל אוהב את עצמו?

למה אתם לא מכבדים את עצמכם? למה מותר לעשות לכם הכל? להדיר אתכם, להשפיל אתכם, להסית נגדכם, להוביל את האיש שבחרתם מסע עינויים ורדיפה של דיקטטורות חשוכות רק כי *אתם* בחרתם בו?

מה במה שקורה פה לא נכנס לכם לראש? חושבים שזה יעצר בנתניהו? לא כפרות, לא. אתם הבעיה של החונטה והאליטה, לא הוא. אתם עומדים למשפט, לא הוא. אתכם הם רוצים הכלא. לא אותו. אתכם.

ואנא, אנא אל תכתבו לי "איפה חברי הכנסת של הימין."רוצים לשמוע את האמת? אין חברי כנסת לימין. נגמר הסיפור.

מה חשבתם? שהדיקטטורה מתחילה ונגמרת בפרקליטות בתקשורת ובמשטרה? רוצים לדעת איפה חברי הכנסת של הימין?

הם נזרקים מוועדות, נזרקים מהמליאה, מושפלים בכנסת מבוקר עד ערב ויש להם אפס כוח פרלמנטרי. אפס.

הדיקטטורה חדרה גם למשכן הכנסת. הדיקטטורה כבר בכל מקום. ואין לנו כלום. חוץ מדבר אחד: אנחנו הרוב. ואתם, אהובים שלי, אתם חייבים להתעורר. לא עוד הפגנות של 200 איש שצריך להביא ולהחזיר בהסעות. לא, לא.

דרושים כאן 40, 50, 60 אלף איש עם אש בעיניים כל יום כל היום מול הפרקליטות או המשטרה או בית המשפט. דרושה כאן מחאה המונית וספונטנית מקצה אל קצה.

דרושים כאן אנשים שמוכנים לוותר על יום עבודה, שמוכנים לדפוק בדלת של השכנים, שמוכנים להוציא את כל חברי קבוצת הוואטסאפ המשפחתית, שמוכנים למלחמה ומביאים איתם חיילים.

דרושים כאן אזרחים שלא מוכנים לראות את המדינה שלהם נופלת בהילוך איטי לזרועות הדיקטטורה ואם לא תצאו להעיר את האמאמא של הארץ הזאת – הילדים שלכם כבר לא יגורו במדינה דמוקרטית. תשכחו מזה.

צאו מחר בבוקר. וותרו על יום עבודה. קחו אתכם את כל מי שיודע את האמת, קחו אתכם שלט, קחו את סבתא, קחו את הנכד, קחו את השכנה.

לכו לצומת, לכו לגשר, סעו לירושלים, תמצאו כיכר או קרן רחוב, צלמו את עצמכם, תקראו לכל מי שנמצא בסביבה להגיע. ואנשים יגיעו. מבטיחה לכם.

תתחילו להתניע את המהפכה נגד ההפיכה ועד שמשפט דרייפוס הישראלי לא יבוטל – אל תרפו.

עשרה יהפכו למאה. מאה לאלף. אלף ל 60 אלף. וכשמליון איש יזעמו ברחובות המשפט יבוטל. והמושחתים יחקרו. והמדינה תינצל.

זה תלוי רק בכם. אך ורק בכם, בכל מי שקורא עכשיו את המילים האלה ואומר לעצמו – וואלה, ממחר אני חייל.

אני לא יכולה להבטיח לכם הרבה אבל דבר אחד בטוח:
בכל מקום בו תהיו – אני אהיה מאחוריכם, אתכם, לצידכם.

זמן המהפכה הגיע. אין לכם ברירה אחרת. זה לא יסתדר מעצמו. וזה לא יסתדר בלעדיכם. צאו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.