באזזנט

תמונה – טוויטר

עדות דרמטית

דרמה במשפט: בנימין נתניהו יגיע לעדות שלמה פילבר

עורכי דינו של ראש הממשלה לשעבר ויושב ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, הודיעו כי הוא יגיע לתחילת עדותו של עד המדינה, שלמה פילבר בבית המשפט המחוזי בירושלים ביום רביעי הקרוב.

שלמה פילבר, מי שהיה מנכ"ל משרד התקשורת בין 2015 ל-2018, מוגדר כאחד העדים המרכזיים והחשובים ביותר במסגרת משפטו של ראש הממשלה לשעבר.

מחרתיים הוא יעלה לדוכן העדים במסגרת החקירה הראשית בתיק 4000 לאחר שחתם במהלך חקירותיו על הסכם עד מדינה.

בתביעה חוששים כי פילבר עלול לחזור בו מעדותו על דוכן העדים, זאת לאור המסרים הסותרים בחשבון הטוויטר של פילבר בו הוא מרבה להתבטא בעד נתניהו ונגד המשפט המתנהל נגדו.

במקרה שפילבר אכן יחזור בו מעדותו, הוא צפוי להיות מוכרז כעד עוין, הסכם עד המדינה איתו יבוטל והוא עלול להישפט למאסר.

הבוקר הגיב עורך דינו בועז בן צור לאפשרות שנתניהו יגיע לעדותו של פילבר ואמר כי ייתכן ויגיע רק לחקירה הנגדית.

כעת כאמור יצאה הודעה כי נתניהו יגיע לתחילת עדותו של פילבר כבר ביום רביעי, זאת מתוך אסטרטגיית עימות עם העד בתקווה שהמפגש החזיתי ירתיע אותו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.