באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

כך זה נראה

דרמה בכנסת: ח"כ בן גביר התיישב על הרצפה

דיוני וועדת הפנים בכנסת הופסקו לאחר שח"כ בן גביר התיישב על רצפת הוועדה ותקף את יו"ר הוועדה וואליד טאהא: "הדם של תושבי הנגב על הידיים שלך, אתה הסתת בנגב". בן גביר לא נתן ליו"ר הוועדה לדבר ודיוני הוועדה הופסקו .

בפתח דבריו הזכיר בן גביר כי ביום קשה זה לאחר הפיגוע, אין ליו"ר הוועדה טאהא לגיטימיות לנהל את הוועדה וכי טאהא הוא גדול המסיתים שמסית נגד מדינת ישראל. "אתה חיבקת את אנשי החמאס, הפגשת עם הרוצחים מליל הקלשונים, כל השנה מסית בנגב ומחרחר דם, היום הזה שאנחנו שורפים את הגופות שלנו שנרצחו בגלל ההסתה שלך, זה בושה לכנסת ישראל שאתה נמצא כאן. למה אתה לא מגנה, אני יוצא מכאן ללוויות של אנשים שנרצחו ואתה מקיים דיון בוועדה. הסתת לרצח של יהודים, אין לך מצפון".

בשלב זה דרש היו"ר טאהא להוציא מהוועדה את ח"כ בן גביר, אך זה ישב על הרצפה לאות מחאה ואמר לסדרנים שניסו להוציאו מהחדר: "אני אוהב אותכם, ביום כזה אין לו לגיטימיות, הוא מסית".

לאחר מחאתו של בן גביר, הכריז טאהא על הפסקת הדיון וחברי הכנסת יצאו מהוועדה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.