באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

סערה פוליטית

בנט קורס: חברי כנסת מימינה שוקלים לפרוש

שעה אחרי הודעת הפרישה הדרמטית של יו"ר הקואליציה ח"כ עידית סילמן מהממשלה, ח"כ נוספים ממפלגת 'ימינה' לא עונים הבוקר לטלפונים של ראש הממשלה בנט.

העיתונאי יהודה שלזינגר דיווח, ‏"שמועה עקשנית במיוחד שניר אורבך עכשיו בדרך לרב דרוקמן. אורבך, חבורתו וסביבת הרב לא עונים".

העיתונאי עמית סגל חשף את הסיכום של עידית סילמן עם הליכוד בתמורה לפרישתה, "סילמן תהיה מספר 10 בליכוד ותמונה לשרת הבריאות אם נתניהו יקים ממשלה".

https://twitter.com/netanyahu/status/1511589912390381568?s=20&t=sxLHsK2WGhOXnRUQfUpLRw

חברת הכנסת גלית דיסטל אטבריאן הגיבה, ‏"יקח לנו זמן להבין את גודל המעשה של עידית סילמן. עבורי לפחות היא הצילה את עם ישראל ואת מדינת ישראל מהממשלה המסוכנת והגרועה בתולדותיה. מצדיעה לה. גיבורה."

ח"כ מוסי רז ממרצ קרא לצרף את הרשימה המשותפת, "‏ישראל עומדת בפני סכנה של ממשלת לאומנים מושחתים של בן גביר, נתניהו וסמוטריץ. אני קורא לצירוף הרשימה המשותפת לקואליציה כדי לעצור את הסכנה."

https://twitter.com/mossi_raz/status/1511571206138482692?t=ML4dSYw_Z5JsTJG53I4D0w&s=19

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.