באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 12

קשה לצפייה

הטרור הפלסטיני: פצועים ונרצחים בפיגוע בתל אביב

כשעתיים אחרי הפיגוע הקשה בתל אביב, המשטרה מפרסמת תיעוד חדש של המחבל שביצע את הפיגוע הקשה בדיזנגוף תל אביב.

דובר המפכ"ל מסר, מדובר בחשוד אחד חמוש באקדח, לבוש חולצה שחורה קצרה ומכנס שחור קצר. יש לנו תמונה של החשוד, תמונה מטושטשת שתופץ לציבור אחרי בדיקה ושיפור.

אנו מבקשים מהאזרחים להיות עירניים וקשובים. כאלף שוטרים משתתפים בחיפושים ובסריקות. המפכ"ל מקיים הערכת מצב עם מפקד מג"ב ומפקד מחוז ת"א.

‏מפקד מחוז ת"א עמי אשד מסר: "היורה נעלם צהזירה אל אחת הסמטאות. השערת העבודה שלנו שהמפגע נמצא באיזור. מבקש מהאזרחים להישאר בבתים. למרות שיש סממנים שמדובר בפיגוע, עדיין בודקים את את האפשרות שמדובר באירוע על רקע אחר".

ליאור אשכנזי סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בשני גברים בגילאי ה-30 ללא הכרה. ביצעתי בהם החייאה בזירה בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן הם פונו לבית החולים איכילוב שם נאלצו לקבוע את מותם. כמו כן הענקנו סיוע למספר נפגעים נוספים במצב קשה בינוני וקל שפונו לבתי החולים – חלקם פונו באמבולנסים של איחוד הצלה".

ישראל פרץ חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "מדובר במספר זירות קשות שם אותרו הפצועים. הענקנו להם סיוע ראשוני בזירה תוך כדי שמיעת קולות ירי ולאחר מכן הם פונו לבתי החולים. כמו כן צוותי חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה העניקו סיוע למספר נפגעי חרדה ששמעו את קולות הירי".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.