באזזנט

תמונה – חדשות בזמן

קשה לצפייה

אחרי שעות: המחבל הנמלט אותר וחוסל ביפו

לאחר שעות ארוכות של פעילות משטרת ישראל, שב"כ וצה"ל, הצליחו כוחות הביטחון לחסל את המחבל בתום חילופי אש סמוך למסגד ביפו.

העיתונאי אמיר בוחבוט דיווח ‏פרטים חדשים על חיסול המחבל, שני לוחמי היחידה המבצעית של השב״כ קיבלו החלטה עצמאית לסייר סביב אחד המסגדים ביפו באמצעות רכב.

לפתע זיהו דמות חשודה שעונה לתמונה ולנתונים שקיבלו זמן קצר לאחר הפיגוע. שני לוחמי היחידה המבצעית יורדים מהרכב, קוראים למחבל לעצור. הוא מרים ידיים,‏ לפתע רץ להסתתר מאחורי מכונית, שולף אקדח ויורה עשרה כדורים.

שני הלוחמים מסתערים ופותחים לעברו באש ומחסלים אותו.

(אבא של המחבל חוגג בג'נין)

ח"כ איתמר בן גביר הגיב, "‏הפיתרון לפיגועים הוא לא לחכות להם ולחסל את המחבל, הפיתרון זה לגרש עכשיו את כל אלו שהביעו שמחה על הפיגוע, חילקו סוכריות ושותפים במעשי הטרור אם בהסתה, אם בשידול ואם בתמיכה (רוחנית ומעשית) בטרוריסטים. שיחלקו סוכריות בסוריה, לא כאן".

IMG_20220408_073829_234

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.