באזזנט

תמונה – לשכת רה"מ לשעבר

מסכימים איתו?

נתניהו תוקף: "הקואליציה מבוססת על תומכי טרור"

ראש האופזיציה נתניהו מגיב לאמירה המקוממת של חברת הקואליציה ח"כ גבי לסקי התומכת בתשלום משכורות למשפחות מחבלים.

בהודעה שפרסם תוקף נתניהו, ‏"בושה. אחרי האמירה המקוממת של ח"כ גבי לסקי שיש לפצות את משפחות המחבלים המרצחים, מצטרף חבר הכנסת יאיר גולן ומסרב לגנות אמירה זו. הקואליציה מבוססת על תומכי טרור."

שר המשפטים גדעון סער תקף, גדעון סער: ‏דבריה של ח״כ לסקי חמורים, חסרי אחריות ומנוגדים לחלוטין לעמדת הממשלה. תגמול מחבלים ובני משפחותיהם ע״י הרשות הפלסטינית בשל מעשיהם הנפשעים מעודד טרור."

בעקבות הסערה פרסמה לסקי הודעת הבהרה אך לא חזרה בה מעמדתה, "האמירה שלי לא הייתה במקום ולא הצדיקה ולו לרגע את הטרור הנפשע ואני מתנצלת עליה. אני מגנה באופן חד משמעי את הפיגוע המזוויע אתמול. משתתפת בצערן של המשפחות ושולחת תנחומים למשפחות. אין פה ויכוח על בעד ונגד הטרור, כי אומרת באופן חד משמעי שיש להלחם כנגדו ויש לעשות הכל כדי להבטיח בטחון."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.