באזזנט

תמונה – הפטריוטים ערוץ 14

יהי זכרו ברוך

דיווח: המג"ד לשעבר לירן חג'בי הלך לעולמו

‏סוף עצוב: לירן חג'בי, מג"ד גבעתי לשעבר, הלך לעולמו בבית החולים בניו יורק לאחר מאבק במחלה קשה.

חג'בי הורשע ב-2015 במסגרת עסקת טיעוו בהתנהגות בלתי הולמת כלפי מאי פאטל, חיילת שהייתה תחת פיקודו.

בשנת 2018 הגישה נגדו פאטל תביעה אזרחית נגד חג'בי שנאלץ לפצות את פאטל ב-140 אלף שקלים.

בראיון לעיתונאי יוסי יהושוע טען חג'בי, "אני רוצה לנטרל את כל רעשי הרקע שנשארו אחרי שהסתיים המשפט שלי. מושגים כמו 'הטרדה מינית', שלא קשורים ובכלל לא קיימים. מדובר בחילופי סמסים. זה כל הסיפור"

מאי פאטל פייסבוק

חברו הקרוב יוסי בכר ספד לו, "חברות וחברים, בצער רב שמעתי על הליכתו של לירן חג'בי מאיתנו. בהמשך יפורסם מועד ומקום הלוויה ונוכל להגיע להיפרד. לנצח אזכור את חגבי הלוחם המפקד, המוביל בחוד, ללא פחד. בקרב בציר 12, בקרבות צוק איתן ועוד. יהי זכרו של חגבי, איש הדרום, המפקד הלוחם איתנו לתמיד".

העיתונאי ינון מגל תקף, "וואו איזה יגון. לירן חג'בי, מפקד גיבור ונועז שנרמס בזמנו תחת גלגלי המי טו, וירד מאיגרא רמה לבירא עמיקתא, נפטר מגידול בראש. לא יודע אם לומר: השם יקום דמו. יהי זכרו ברוך."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.