באזזנט

תמונה – פייסבוק לע"מ

דרמה משפטית

עד המדינה פילבר: "החוקר ביקש את הראש של נתניהו"

מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר, עד המדינה שלמה פילבר, התייצב הבוקר לחקירה נגדית בבית המשפט וחשף בפני השופטים כי חוקר בכיר ביקש ממנו את הראש של נתניהו ואלוביץ.

בפתח עדותו התלונן פילבר לשופטים נגד כתב המשפט אביעד גליקמן, "הבוקר ברשתות החברתיות קיבלתי איום ישיר מכתב משפט (אביעד גליקמן) שיושב פה מה יקרה חס וחלילה אם לא אגיד דברים מסויימים."

עוד חשף פילבר במהלך עדותו, "החוקר, חוקר בכיר ברשות לני"ע אמר לי לתת את הראש של נתניהו ואלוביץ', הרגשתי שמנסים לדחוף לי דברים לפה"

השופט ברעם אומר הגיב לפילבר: אם אני מבין נכון, בחקירה אתה מגבש אסטרטגיה איך לצאת מזה, אתה לא באמת מרענן את הזכרון.

עוד העיד פילבר, "הבנתי מהחוקר שאם לא ״אזכר״ יאריכו לי את המעצר."

ח"כ גלית דיסטל הגיבה, "‏סליחה אבל זה מטורף: עומד עד מדינה וטוען שהוא קיבל איום ישיר מכתב המשפט גליקמן. אח"כ מוסיף שברור לו שהאיום ניתן בשליחות הפרקליטות. כל הזיהום של הדמוקרטיה בישראל מגולם בדבר הזה: פרקליטות מאפיוזית. תקשורת סיציליאנית. ובעיקר – אלימות רב מערכתית נגד 2 מליון אזרחים שהצביעו לא נכון."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.