באזזנט

תמונה – אל גזירה

קשה לצפייה

תיעוד חדש באל ג'זירה מחיסול העיתונאית בג'נין

רשת הטלוויזיה אל גזירה מפרסמים תיעוד חדש ודרמטי מרגע חיסול העיתונאית בג'נין על ידי מחבלים פלסטינים.

חבר הכנסת עמיחי שיקלי הגיב לשרה איילת שקד, ‏"לא איילת. כך לא נראה ימין. כך נראית תעמולה צינית ושקרית. אם הייתה לך מעט אמינות ויושרה, לא היית יושבת עם מרצ בקואליציה – כפי שהתחייבת במפורש. ואגב, מילה טובה למוסי שלפחות מקפיד להגיע ולנחם את המשפחות השכולות".

ראש הממשלה, נפתלי בנט, הגיב להאשמות של אבו מאזן: "יו"ר הרשות מטיח בישראל האשמות ללא בסיס מוצק. על פי הנתונים שבידינו כרגע, יש סיכוי לא מבוטל שפלסטינים חמושים, שירו באופן פרוע, הם שהביאו למותה המצער של העיתונאית.

בנט הוסיף, ישראל קראה לפלסטינים לביצוע ניתוח פתולוגי משותף וחקירה משותפת, בהסתמך על כל התיעוד והממצאים הקיימים, כדי להגיע לאמת. עד כה, הפלסטינים מסרבים. כוחות צה"ל ימשיכו לפעול כנגד המחבלים בבסיסיהם, על מנת לשבור את גל הטרור הרצחני ולהשיב את הביטחון לאזרחי ישראל. אנו מגבים את לוחמינו".

ח"כ איתמר בן גביר הגיב למותה של כתבת אל גזירה: "כשמחבלים יורים על חיילנו בג'נין, הם צריכים להשיב אש במלוא העוצמה גם אם יש בסביבה "עיתונאים" של אל ג'זירה שלא פעם עומדים בכוונת מכוון באמצע הקרב ומפריעים לחיילים."

דובר צה"ל הפיץ סרטון מרגע לאחר הירי, בו נראים מחבלים חמושים יורים וצועקים פגענו בחייל.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.