באזזנט

תמונה – מנהלת הר הבית

למרות האיומים

הערבים זועמים: ח"כ בן גביר עלה להר הבית

חברי הממשלה הערבים זועמים על עלייתו של ח"כ בן גביר להר הבית הבוקר לרגל יום ירושלים.

למרות איומי חמאס לירות טילים על ישראל, עלה הבוקר ח"כ בן גביר להר הבית. לאחר שהודיע על כך, שוגרו שלל איומים לחה"כ ומשפחתו.

לאחר העלייה להר מסר ח"כ בן גביר: "אני מצפה שהמשטרה תפעל ביד קשה, נדהמתי לראות בהר הבית עשרות שנעו לכיוון שלי בקללות ובצעקות. כמובן שלא מצמצתי, ואמרתי להם עם ישראל חי".

בן גביר הוסיף: "התפקיד של המשטרה הוא לעצור את המתפרעים ולזרוק אותם מהר הבית. לא יכול להיות שהמשטרה תאפשר למתפרעים להיות בהר הבית. לא יכול להיות שכל יהודי שעולה יקללו אותו איטבח אל יהוד, צעקות, וקריאות גזעניות ולאומניות. באתי להר הבית כדי להבהיר לחמאס וארגוני הטרור: אנחנו בעלי הבית במדינת ישראל".

חברת הקואליציה ח"כ אימן חטב מרע"מ תקפה, "מצעד הדגלים בער העתיקה, במסלול המתוכנן הוא התרסה פסולה ברגשות הפלסטינים ובאותה מידה היא איוולת פוליטית".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.